Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok és cigizek....

13 éves vagyok és cigizek. Hogy titkolhatnám el apu elött?

Figyelt kérdés

anyu tudja de apu nem. ma apa azt mondta hogy "remélem nem cigizel,mert nagyon füst szagod van"pedig nem is cigiztem.mit csináljak hogy ne bukjak le??

és lécci ne oktassatok ki


2008. okt. 20. 17:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szívom 25 éve! Többször abbahagytam (leszokni nem lehet ennyi idő után), de mindig újra kezdtem. A cigaretta nagyon addiktív! 35 éves korom előtt semmi érezhető bajom nem volt, és nem vettem komolyan a figyelmeztetéseket, de mostanában már egyre több bajom vezethető vissza a cigire!


Csak annyit mondhatok: inkább állj le vele amíg nem késő!

2008. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom édesapád cigizik.-e, de ha nem akkor jobban megérzi,sajnos ez ellen nem sokat tudsz tenni,vagy kikerülöd apud cigizések után,míg át nem öltözöl,fogmosás,stb., vagy őszinte leszel,és elmondod-nem tudom milyen viszonyban vagytok, de néha jobb az őszinteség,előbb-utóbb ugyis kiderül.
2008. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon veszélyes ennyi idősseb cigizni... Az lesz a vége, hogy aztán fogamzásgátlót is elkezded, és ennek a kettőnek még időssebb korban is óriási veszélyei vannak...trombózis, mellrák, érrendszeri megbetegedések és még sorolhatnám.

Na ennyit a szenrbeszédről.


De még annyi, hogy ha már van bátorságod cigizni, akkor az apád elött is legyen bátorságot bevallani!


Amúgy ha a ruhádban érzi akkor mondd azt, hogy a wc-ben cigiztek és ott szállt rád a füst, ha azt akarja, hogy lehelj rá, elötte vegyél be rágót, és a kezedet pedig jól mosd meg és kend be krémmel.

2008. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

"13 éves vagyok és cigizek+

"lécci ne oktassatok ki"

HANEM???

Hiszen még gyerek vagy!! Mi mást tanácsolhatnánk, minthogy szokj le a cigiről??!! Felelős felnőtt ember nem is ad neked tippeket ahhoz, hogy hogyan vágd át apukádat!

Most még biztos nem nehéz letenni azt a cigit, de később az lesz...!

2008. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

ki oktatás...

Most úgy érzed kell az a cigi, de később bánni fogod.


Engem többször is cukkoltak a többiek, és a wc ben is piszkáltak.

Jöttek a nem mered szöveggel.

Akkor a képükbe fujtam és ott hagytam őket.

Neked miért kell?


A nem dohányzó ember kifinomult orrát nem tudod becsapni. Én méterekről megérzem, ha valaki felém fujja a füstöt.


Próbáld ki a vizipipát. Nincs benne annyi méreg és van csokis ízben is XD

Egyszer kell rá áldoznod pénzt, nem drága, és sok ízű dohány(zselé) kapható hozzá.

2008. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

tudod mit? ciki a cigi, és undoritó egy büdös szájú illetve ruhájú partner.

Ne csodálkozz ha egy kiszemelted undorodva odébb áll, mert nem akar egy hamussal csókolózni.

www.cikiacigi.hu

2008. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Engedd meg, hogy kioktassalak. Hülye vagy, mint egy kő. Mint egy buta kő. Mint egy nagyon, nagyon buta kő (anyukádtól is örökölhetted az általad elmondottak alapján).


[link]

Olvasd el ezt, te kis pisis.

2008. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

NE cigizz, nem attól leszel nagy ember.

Anyukád nagyon okos nő lehet, apukádat meg nem tiszteled.

Eszetlen 1 rendszer.

De ha nagyon akarod tedd tönkre magad, cigizz és halj meg hamar, ha már anyád is engedi.

Végül is nekem nem fáj.

2008. okt. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem anyukád már elmondta..


Ha nem is cigiztél és aztmondta akkor egyértelmű.. de ha nem cigiztél akkor meg nem is szoktál rá felesleges cigizned mert rohadtul nem menő.. 11 éves koromba kezdtem a haverokkal poénbol azt 16 vagyok és rászoktam napi 10-12 szálat szivok ha visszafogom magam

2008. okt. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
NOS!Elsősorban azt tanácsolnám,hogy hagyd abba,amíg még lehet.De ha egyáltalán nem lehet eltántorítani a dohányzástól,akkor maradnak a régi módszerek.Mindig rágózz,használj parfümöt cigizés után,és mindig alaposan mosd meg a kezed,mert ott érezni a legjobban.Én is pont 13 voltam,amikor először rágyujtottam.Nekem ezzel a módszerrel 8 évig sikerült eltitkolnom.
2008. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!