Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire jo otlet, ha egyik...

Mennyire jo otlet, ha egyik oszttarsam bekopom szuleinek, mert cigizik?

Figyelt kérdés
Mivel szuleit nem ismerem, ugy gondoltam, fb on kene irni nekik. Viszont ismeretlenul. Mivel ha kiderul, hogy en szoltam nekik, akkor megharagszik. De feltem ot, jobb otletem nincs. Csak attol felek, hogy ha szolok a szuleinek, meg tobbet fog cigizni.
2015. máj. 25. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Ha cigizni akar akkor cigizni fog, max mág balhéja is lesz a szüleivel. Nem a te dolgod, ne szólj bele
2015. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem jó ötlet. Ne foglalkozz vele, hogy dohányzik. Mi értelme volna?
2015. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul lehet, hogy a szülei is cigiznek és marhára nem érdekli őket, ha a gyerek is rágyújt.

FB-n meg látni fogják ki írt nekik.

2015. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szulei nem cigiznek.annyit tudok multkor egyszer rajtakaptak, es egy jo ideig nem adtak neki vissza a telefont xd

Utolso: ha nem sajat nevemmel irok, ismeretlenkent, akkor nem latjak.

2015. máj. 25. 14:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sunyi dolog álnéven, mások háta mögött árulkodni. Szemébe tudnál utána nézni?
2015. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Feltem, es nem tudom mit kene tennem..egy honap alatt 5 doboz cigi az nagyon sok, foleg ugy, hogy szulei sem tudjak mert hazudik.
2015. máj. 25. 14:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha félted, akkor vele beszélj, ha beköpöd azzal csak rosszabb lesz, még jobban fog bújkálni és a cigit úgyse hagyja abba.
2015. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ram nem hallgatna. Rossz kornyezetben van.
2015. máj. 25. 14:50
 9/15 anonim ***** válasza:
és miért gondolod, hogy a szüleire hallgatna? Tinik vagytok, csakazért is cigizne (te is írod, hogy egyszer már elvették a telóját, de azóta is cigizik. Most miért hagyná abba?)
2015. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, miért akarod őt beköpni? Ne vedd sértésnek, de semmi őszintén, semmi közöd nincs hozzá, hogy ő hogy szereti élni az életét.
2015. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!