Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akar bemutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar bemutatni a szuleinek?

Figyelt kérdés

Korulbelul 1 eve kavargatunk, 2 honapja vagyunk egyutt. Edesanyukam ismeri, kedveli, volt is mar nalunk. De ami mar egyre jobban kezd idegesiteni... Halvany csekely jelet nem mutatja annak, hogy o is be akarna mutatni a szuleinek. Nem reg kommenteltem egyik kepet, erre a testvere bejelolt, baratomnak mondtam ezt, amire egy rovid, egyszeru, tomor valaszt adott: "nehogy visszaigazolj:D"

Nagyon szeretjuk egymast, ennek sokszor hangot ad, meg ki is mutatja, ami tetszik.

Na de akkor miert nem akar bemutatni a szuleinek?! Ugy erzem, mintha szegyellne, de ez furcsa lenne..


2014. dec. 26. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szégyell! :) Vagy azt szégyelli, hogy nagy fiú lett. (nem lett)
2014. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az nem jatszhat kozre, hogy eddig csak egy lanyt mutatott be a szuleinek?! Nem tudom mennyi ido utan, de azt a lanyt nagyon szerette, de azt mondta az utan a lany utan en vagyok az elso akit Nala jobban is tud szeretni.

Akkor nem ertem tenyleg..

2014. dec. 26. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

vannak béna emberek, akik nem tudnak beszélni erről, én is ilyen vagyok, nem feltétlen szégyell sztem, én se szégyellek senkit, akivel szóba állok, mert különben szóba se állnék.


szóval bármi lehet, de majd mindenki írni fogja, h szégyell téged, ami nem feltétlen biztos.

2014. dec. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!