Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arra gondoltam, hogy van...

Arra gondoltam, hogy van itthon cigitöltő meg cigihüvely, de dohány nincs itthon, ezért mi lenne ha mondjuk szegfűszeggel tölteném meg?

Figyelt kérdés

Lehet beteg ötlet, nem nem azért mert nincs pénz dohányra de 18 év alatt nehéz szerezni.

Így meg megtoltenem szegfűszeggel és elszívnám, Elvileg a Djarumban is az van. Lehet tőle bajom? Vannak olyan fűszerek melyeknek kábítóhatása van, de ennek nincs ugye?



2015. máj. 25. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs kábító hatása...mondjuk megnézném, te azt hogy szívod el...vagy várj? inkább mégsem... Inkább ne dohányozz 18 év alatt!
2015. máj. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Djarumban 2:1 arányban van a dohány és a szegfűszeg. Magában nem hiszem, hogy szívható lenne.
2015. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Így van abban nincs nikotin.Nem hiszem hogy bajod lenne belőle de nincs olyan hatása mint egy ciginek.Én mikor még 18 alatt voltam mindig megkértem valakit aki épp ment be hogy hozzon nekem is.
2015. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó, én is így szoktam. :D Csak van mikor nincs kedvem egy Tabaknál álldogálni és akkor kísérletezek a fűszerekkel melyik szívható, melyik nem.

2015. máj. 26. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!