Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le a cigiről?

Hogy szokjak le a cigiről?

Figyelt kérdés
2 éve cigizek,de először csak bulikban kezdtem el,de ott sem sokat csak 1-2 szálat.. aztán volt pár hónap amikor semmit,az úgy nem is volt gond..mostanában kb egy háromnegyed éve bulikban nagyon sokat cigizek,mert a társaság is közrejátszik plesz ha megiszok valamit buliba akkor arra is kívánom.Hétköznaponként nem sokat csak kb naponta 2 szál,de mostanában hányingerem van tőle! Úgy akarnám minimalizálni,hogy csak bulikban,mert ott úgysem tusom elhagyni. Nem tartom jó dolognak,épp ezért nem is akarok rászokni rendesen,meg szerintem a napi 1,max 2 szállal nem is vagyok:Van úgy hogy egy hétig is kibírom. De hogy szokjak le erről,hogy hétköznap ne,bulikba is max 1-2 szál,mint régen? Apum 10 év után szokott le és rettentően meghízott..ha én abbahagyom én is hízok? Ha ideges vagyok,akkor lenyugtat,de ezt sem tartom jó megoldásnak! Hogy szokjak le? tapasztalatok esetleg? 19/L
2015. máj. 27. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kevesebbszer gyújtani és hidd el hogy képes vagy rá.
2015. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sehogy törődj bele!!
2015. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!