Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Osztálykiránduláson lehet...

Osztálykiránduláson lehet dohányozni?

Figyelt kérdés
Szólhat érte az osztályfőnök? Elvégre iskola területén kívül van... (Gimi)

2015. jún. 2. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 18.
2015. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez iskolai rendezvény, ezért ha nagyon merev az osztályfőnököd, akkor lehet belőle baj. Nekem tavaly azért kellett beszélgetnem az igazgatóval, mert iskolaidő után az iskolán kivűl dohányoztam, tizennyolc akkor már rég elmúltam.
2015. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan tanár, aki együtt cigizik a diákokkal és van amelyik enyhén szólva nem nézi jó szemmel :D teljesen tanárfüggő :)
2015. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi ofőnk 10.-ben leszídott egy gyereket, mert sörözni mert. 11.-ben volt akit ő hívott meg egy sörre, meg a kisérővel esténként be is boroztak, én meg akkor rúgtam be először, aztán másnap kérdezgetett, hogy jól vagyok-e, meg hogy ugye nem ittam. De voltak, akik meg betéptek. 12.-dikben meg az igazgató kisért minket fellépni, aztán ott elég érdekes állapotban volt a csoport nagy része második este. De ott például, volt, hogy az igazgató előtt cigiztek a többiek.
2015. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk meg van tiltva, holnap osztkirándulás a tanárom kijelentette, hogy senkinél nem akar piát és cigit látni, mert az rögtön megy a táborból. xD

Elég vaskalapos egy patkány az osztfőm, tudja nagyon jól, hogy a fél osztály cigizik, ha nem a tábor udvarán cigiznek akkor a szobában, megoldja mindenki. Sőt nálunk a táskák is át lesznek nézve, hogy kinél mi van, de megoldják, a fiúk berakják a gatyába, a csajok a melltartóba, este meg a szobában mehet a cigi.

Ennyi.

2015. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
uristen. mar bocsi, de amit az utolso irt hulyeseg, kimesz azt ragyujtasz, ennyi. ha pofazik miatta csinald ugy h ne lassa, de ilyen kirandulasokon pl:taborba nem nagyon zaklatnak miatta (kiveve ha belterbe dohanyzol) mikor eloszor mentunk 9.be taborozni belettunk fenyitve h semmi cigi meg pia, aztan a haz elotti teraszon lazan ragyujtottunk es semmi nem lett belole, az egesz a tanartol fugg
2015. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!