Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet/érdemes venni...

Hol lehet/érdemes venni vízipipát?

Figyelt kérdés

Eddig csak 2 oldalon találtam : 1.ebay de ott rohadt drága maga a hajózás egy 9 ezer.

2 vízipipa webáruház ott akartam kérte e-mailt és majd egy szer küldenek ha lesz raktáron.

Valaki tudna egy jó üzletet amit interneten keresztül tudok?



2015. jún. 3. 13:35
 1/5 anonim válasza:

Személyesen nem tudod átvenni?

Akkor jo fogas.hu

2015. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én "Alibabáéknál" vettem. Bp - Baross azt hiszem. Anno rengeteg volt a shopjukban is.
2015. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De van esetleg olyan ami internetes, kiszállítják, és eredeti.
2015. jún. 3. 16:16
 4/5 savanyújóska ***** válasza:
Ali is elég originell, plusz tényleg érdemes hozzá járni, mert megjegyeznek. De ha mindenképp ragaszkodsz a netes rendeléshez pl. itt: [link] (Én azt hiszem, nem itt vettem, egyébként, de google a barátod.) Aladin pipák elég vállalhatóak, 9-12-ből kijön egy egész kellemes darab, ami még szállíttható, de már szép füstje van, és tartós is. (Legalábbis nekem nem igazán rohad még sehol, pedig koptatjuk 1,5 éve.)
2015. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vizipipawebaruhaz.hu és olyat nézz, aminél jobboldalt ottvan, hogy van belőle készleten
2015. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!