Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert van az, hogyha lenne...

Miert van az, hogyha lenne alkalmam cigit venni, buntudatom lesz es remegek, kozbe meg vagyom ra, kiprobalnam, meg akit szeretek az is cigizik szoval foleg o miatta vennek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet tudat alatt tudod, hogy fiatal vagy azért. Én eddig 2 évig voltam ráizgulva a cigire, milyen lehet, klassz lehet, nem érdekel milyen káros kipróbálom.Már remegtem érte, pedig soha nem cigiztem előtte, csak az osztályban sokan. Múlthéten buliban osztálytársamtól kaptam egy fél szálat, semmi bajom nem volt tőle szédültem és ennyi. De semmi extra nincs benne. Próbáld ki valami gyengével, semmi bajod nem lesz tőle.
2015. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14. Nem azert remegek.. hanem azert mert kiderulne, megy anyu mindig mondja legyek jo stb stb... Pedig vagyom ra,kiprobalnam, vetetnek egy dobozzal, mikor ott allok mar, akor meg felek. De kozben akut szeretek o is cigizik, ezert foleg emiatt probalnam ki. ( de o nem adna cigit, nem szeret.)
2015. jún. 16. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Lopj valakitől egy szálat, annak a felét elszívod és megnézed milyen hatással van rád.

1-es voltam.

2015. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok az a baj. szuleim mar nem cigiznek..
2015. jún. 16. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérj egy osztálytársadtól, én is tőlük kaptam az első szálat egy buliban.
2015. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!