Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kipróbálnám a füvet haverommal...

CrossRider kérdése:

Kipróbálnám a füvet haverommal, többit lent?

Figyelt kérdés
Szerintetek lightos fűtől lehet bajom magas a vérnyomásom szedek rá gyógyszert szerintem a pulzusom is több a kelleténél :S szerintetek lehet valami bajom ? meddig tart enneka hatása ? egész nap ? haver mondta h lightosat teker nekem...

2014. júl. 5. 22:38
1 2
 1/17 acelsziv ***** válasza:
22%
ki fogsz nyúvadni.
2014. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Én nem vagyok orvos, úgyhogy e vedd a kommentemet készpénznek, de józan paraszti ésszel azt mondanám, hogy az a gyógyszer talán valamennyire enyhít rajta, nem fog annyira kalapálni a szíved.
2014. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
#2 vagyok, még annyit szeretnék hozzátenni, hogy ha itt nem kapsz kielégítő választ, én megpróbálkoznék egy olyan oldalon, ahol bárki feltehet kérdéseket szakértők felé.
2014. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tart egész nap, úgy képzeld el mint az alkoholt, iszod, elkezd "ütni" majd elkezd múlni. Ez is kb olyan tempóban van, nem tart egész nap. Elsőre én amúgy "durvább" adagtól se éreztem SEMMIT, egy lightostól szerintem nem fogsz órákig röpködni :DDD
2014. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2. hol találjak olyan oldalt? 3.azt gondoltam nem is fosok attól de fél napig se kéne tartania , csak amit kiírtam attól tartok...:S
2014. júl. 8. 18:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2-3 óra, de első alkalommal valóban lehet, hogy semmit nem érzel be tőle. Bajod nem hiszem, hogy lehet tőle. Halálos eset még nem történt közvetlenül marihuánától, a legrosszabb ami történhet, hogy behánysz tőle. Ami viszont fontos, hogy rendes zöldet próbálj, ne ezt a sz*r herbált.
2014. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
haver szerint nem herbál hanem lightos fű de nemtudom...
2014. júl. 9. 21:24
 8/17 anonim válasza:
#2 vagyok megint. Az a baj a fűvel, hogy a már meglévő problémáidat elég könnyen elő tudja hozni... Egyszeri alkalomtól biztos nem lesz bajod, de rendszeresen tényleg csak úgy merném tolni, ha orvos szerint nem lenne nagy bajom tőle.
2014. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ha herbalt kapsz akkor semmi keppen ne igyal ra alkoholt mert behanysz , szerintem a gyogyszer sem fog semmit csibalni veled, de arra figyelj hogy befogsz zsibbadni meg kabulni mint az allat es tehetetlen leszel, nem tudsz semmire sem reagalni csak ulsz ott vagy alsz mint egy fa*z. Ja es ha beszivtal ne gondolj olyanra hogy hanyas meghogyvrosszul vagy tole mert attol telleg rosszul leszel.nem tart sokaig , en eroset probaltam kb 1-2ora de folyamatosan mulik.😊
2014. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nem lesz bajod gyogyszerre en is szivritmuszavarral kuzdok stb. De ne parazz ra meg ne egybol pumpald. Sokaig tartsd let egybol tudobe elsore szerintem neked eleg ha ketto harom mely slukkot szippantassz. Majd csuszni fog a kep valoszinu h a szemed alig lesz nyitva es voros lesz. Ja es keszits magad melle nagy mennyisegu innivalot majd :D ki fogsz szaradni kesobb meg ehes leszel. Ha kezd kimenni beloled meg kicsit lehet fajni fog a fejed.
2014. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!