Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne szokjak rá?

Figyelt kérdés
Az elején mikor kipróbáltam a cigit nagyon rossz volt, hogotem, es minden bajom volt. Most viszont elszívtam 1 szálat és nagyon jól esett. Beszédültem tőle, jó érzés volt. Nem szeretnék rászokni, szeretném magam kontrollálni, csak néha elszívni 1-2 szálat. Mondjuk havonta 3-at. De nem akarom, hogy ez több legyen, tudom mire képes a cigi. Hogy csináljam? Valaki adna tanácsot. Koszi előre
2015. jún. 18. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne gyújts rá egyáltalán, vagy, ha elszívtad a havi három szálat, ne gyújts rá többet.


Ha azzal kezded hitegetni magad, hogy "ó, most ez az egy pluszba nem tesz semmit", lassanként az egyből kettő lesz, a havi háromból meg heti egy, a heti egyből heti három, aztán a végén csak fogsz csodálkozni, hogy minden nap rágyújtasz.


Tudom miről beszélek, én is leszaladtam ezeket a köröket.

2015. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van nagyon jó önkontrollod meg tudod csinálni.

Nekem 1 éve megy a cigizés, de nem rászokás. Volt olyan, hogy 1 éjszaka alatt 35 szál, utána 2 hétig semmi. Utána 1, utána megint semmi.

Önkontroll.

2015. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nem gyújtasz rá többet. Nincs kontrollos dohányos, csak itt a gyk-n van pár tizenéves kisgyerek, akik azt hiszik, hogy ők többet tudnak mindenki másnál, ők mondják azt, hogy így nem lehet rászokni.
2015. jún. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy havi 3-4 szál cigitől, max 5-től nem lesz komoly bajom? Ha egész életemben megtartom ezt az adagot és kontrollálni fogom magam?
2015. jún. 19. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!