Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik Allen Carr segédeszköz...

Melyik Allen Carr segédeszköz a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Könyv, azon belül milyen kiadás, hangoskönyv, vagy a tanfolyam?


Légyszi írjatok tapasztalatokat, ill. árakat is. Köszi



2015. jún. 24. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mind a három más, de a könyv és hangoskönyv hasonló. Én a szemináriumon szoktam le, de előtte próbáltam a könyvet is. Nekem a könyv azért nem volt jó, mert nem tudtam kérdezni, így valószínűleg nem jött át minden info, valami, valahol elcsúszott. A szemináriumon én részletfizetéssel voltam. 15.000 Ft előleg, és aztán 20.000 a szemináriumon és utána még 4 hónapig havi 20.000 ft. Szerencsére sikerült leszoknom, így a szeminárium után már nem költöttem cigire havi 30-at... Én a szemináriumot ajánlom, nekem az jött be. A különbség a könyv és a tanfolyam között kb. az, hogy a könyv olyan mintha egy pszichológiai témájú könyvet olvasnál, a tanfolyam pedig mintha elmennél egy pszichológushoz.
2015. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sógorom a Nikotinstop c. könyv segítségével szokott le. Mást nem is próbált, elolvasta, és egyből letette a cigit. (Bár azt hozzáteszem, hogy olyan nagy dohányos nem volt.)
2015. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Végre nem dohányzok c. könyv vált be.
2015. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!