Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1,5 / 2 doboz cigit...

Napi 1,5 / 2 doboz cigit szívok el. Voltunk szívultrahangon és a doki mondta, hogy tegyem le (már mutatott valamit) (29/f). Hogy kezdjem? Mert nem akarok próbálgatni sokat. Mi a leghatásosabb ami bejött az emberek pl.90% -ának?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem dohányzom, de eddig nekem mindenn leszokott ismerősöm azt mondta, hogy hirtelen kell letenni. Nekik nem jött be a "fokozatos" leszokás.
2012. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leteszed és kész. Az első két hét pokol lesz. Minimum fél évig kerülni minden helyet ahol dohányoznak és szigorúan tilos alkoholt fogyasztani amíg nem vagy eléggé biztos magadban.
2012. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, egyik napról a másikra kell csinálni. Az, hogy sikerül-e, csak az akaraterődön múlik.
2012. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor? MOST

HOGYAN? RÖGTÖN!

2012. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél egy doboz cigit és taposd szét a földön,meg az összes többi tartalékot.Nekem ez bevált.
2012. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem sem használt az, ha áttértem arra, hogy egyre kevesebbet. Annak úgy nem sok értelmét láttam, pedig többször is nekifutottam.

Nekem volt egy dolog, ami ösztönzött, és meg tudtam állni, hogy ne gyújtsak rá. Nem volt nálam cigi, nem szabad ilyenkor hordozgatni.

Esetleg találj ki valamit, amit régóta meg szeretnél venni, mondjuk egy drága karóra, vagy nem tudom, és gondolj bele, hogy nem cigizel mennyi pénzt megspórolsz. Vagy valami mást. Tényleg nem szabad abban a pár hétben cigisek közé menni. Én 5 vagy 6 hét után voltam először (igaz étteremben) olyan helyen, ahol cigiztek mögöttem, és egyáltalán nem úgy jött át, hogy úúúú most azonnal én is el akarok szívni egy csomó szálat, hanem, hogy fujj, de büdös!! Rendesen csavarta az orrom.

Pedig 7 évig szívtam a cigit, és sikerült letennem. (Nekem is volt, hogy napi 2 doboz is elment)

Sok sikert!:)

2012. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Hadd segítsek egy kicsit:


Ha cigizel büdös leszel BMEG!!!

(Az emberek kb. 50%-a szerint.)


És azt se felejtsd el, hogy a cigi öli a spermákat!

2012. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy doboz cigi ca. 650 Ft. Azaz havi 20 000! Két dobozzal közel 40 000 forint.

Egy év alatt közel fél milla!


Vegyél meg egyéves részletre egy lapostévét, és a havi részlet legyen 30 000 forint. Ha "szerencséd" van, akkor másképp nem fogja futni rá, csak ha lemondasz a cigiről.


Egyszerűen írj össze sok dolgot, amit havi 35 000 forintból megvehetnél. És vedd meg! Fizetéskor gyorsan költsd el a cigire szánt pénzedet!

2012. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!