Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van aki szívott szárított...

Van aki szívott szárított rozmaringot?

Figyelt kérdés

Milyen volt a hatása?

Milyen mennyiséget használtál?

Mivel szívtad (pipa, cigi).


Ha van egyéb hasznos informaciod, hozzaszolasod, az is érdekel.



2015. júl. 29. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindennel szórakoztam unalmamban gyerek ként, nem nagy büszkeség, de vicces. Azért leírom. :)

Hallottam 1-2 embertől, hogy lehet szívni sok mindent dohány helyett, sok mindent ki is próbáltam.

Az első ilyen 'kalandom' volt az a babérleveles 'cigi'.

Kitéptem egy füzet lapot és tekertem bele babérlevelet, húhh... Ne próbáld ki. XD Elszívtam, sokszor bealudt, aztán begyúlt az egész, de maradt pár slukk. Eltelt kb 10 perc, úgy éreztem magam mint egy részeg, forgott velem a szoba, össze-vissza beszéltem, de kb fél óra múlva elmúlt.

A következő kalandom a szegfűszeggel volt, alig volt füstje, haszontalan.

A harmadik a szárított kapor volt, az begyúlt az egész.

Volt még sok minden, nem emlékszem már Mindenre, rozmaring is volt, emlékeim szerint füstölt mint a nem tudom mi, majdnem el is égett az egész.

Érdekes, hogy ezek után egyetlen egyszer szívtam rendes cigit, utána leálltam ezekkel és azóta sincs semmi.

E-cigizek, azt is csak az íz miatt. :D

2015. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a beszámolót, én egy hallottam, hogy egyeseknek olyan intenzív volt a rozmaring, mint a látnokzsálya.
2015. júl. 29. 00:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Azoknak a fuszernovenyeknek amiket a kereskedelemben szabadon megvehet mindenki, azoknak semmilyen kulonleges hatasa nincsen, kvazi a rozmaringtol se varj tobbet mint amennyit az ize es aromaja okoz.

Komolyan gondolod, hogy a drogosok sok ezret koltenenek az adagjaikra akkor, amikor vehetnenek parszazert rozmaringot is Horvath Rozitol?

Ne dolj be minden hulyesegnek! :)

2015. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de rengeteg legálisan beszerezhető kábítószer van.

Sőt talán ezek a legerősebb, leghalucinogénebbek a kábítószerek közül, és többnyire könnyen beszerezhetőek.

Csak a teljesség igénye nélkül:


- Meszkalin: Sanpedro, Peyote, bolíviai fáklyakaktusz.


- DMT: Ayahusaca.


- Pszilocibin gombák: Psilocybe cubensis, Psilocybe semilanceata, Psilocybe mexicana.

2015. júl. 29. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hát úgy látszik rám hatástalan volt már akkor.

De ha kíváncsi vagy próbáld ki, nagyobb bajod nem lesz tőle mint a cigitől.

2015. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Uff! :)

Látom, tudat alatt érdeklődsz valami után... Valamilyen gondolat kering benned, de nem igazán tudod összerakni... Érdeklődsz e növény után... Rozmaring... Elárulok nektek egy Ősi dolgot. (az Ősök még ma is itt vannak, mi vagyunk az Ősök) Biztosan hallottatok már a Sámánokról... Nos Barátaim, Testvéreim.... És kérdező Cimborám.... A rozmaring egy szent növény. A rozmaring kitágítja a tudatod. Persze csak ha alázattal, tisztelettel fordulsz e növény felé. Nem véletlen érdeklődsz a rozmaring után, megszólít téged. Vedd magadhoz, de alázattal és tisztelettel! Gondolkodj, elmélkedj sokat! Azt javaslom kutasd az Ősmúltunkat! Járd a Sámán útját, légy Sámánná! Segíts Testvéreidnek, s Barátaidnak, s ellenségeid is szeresd, s tiszteld, mert sokszor Ők a legnagyobb tanítóid!

Miért jó a sámán útját járni? Mert kapcsolatot teremthetsz a világok, és a te igazi ÉNeddel. Mert az a bőrzsák nem te vagy... Az csak egy jármű, amit egy ideig használsz ebben a 3. denzitásban. Visszakanyarodva a rozmaringhoz, és a Sámánhoz. Ki lehet sámán? Ki milyen Sámán? Mindenki lehet Sámán! Hagyjátok az ezozizi hüjeségeket.... A Sámán útja a lélek útja, s tudtommal mindenkinek, mindennek LELKE VAN! Az a valódi! ÖRÖK!... Mindenki lehet Sámán... Persze nincs két egyforma. A sámán egyben művész is. Mindegyik Sámán egy UNIKUM! Van aki ezzel született, és a "vérében van", van aki élete végéig tanulja, s van aki segítséget kér a Növényektől... Van akinek két talentuma van a forrástól, s van akinek csak egy... Mindegy hogy milyen szinten létezel, az alázat és tisztelet a fontos. Szóval. A sámán a világok közötti utazáskor, Látnokzsályát, fehérürmöt, s rozmaringot, s dohányt töm a pipájába. A Látnokzsálya kinyitja a tudatod, s a világok közötti kapukat. A fehérüröm a felső világokba segít utazni. A rozmaring felvértez, erőt ad, Kardot a kezedbe! Amennyiben szükséged lesz rá, de általában az alvilágban van szükség rá... De mindenképp szükséges, hisz a növény szelleme tágítja a tudatot... Ha az alvilágba kívánsz menni, ugyanez a tömés", csak fekete üröm is kell, hisz az visz az alvilágba, a tudatalattiba, a sötétbe, a felfedezetlenbe, aminek elmagyarázása külön könyvet igényel... Egy NAGYON fontos dolog. Soha ne félj! Semmitől! Te vagy a teremtő, nincs feletted szellemi hatalom!!!!! BENNED VAN A MINDENSÉG! AZ UNIVERZUM ÉS A TEREMTŐ! egy gondolat, ami hasznodra/hasznotokra lehet! MINDEN TÉGED SZOLGÁL, S MINDEN ÉRTED VAN! Fordulj hozzá TISZTELETTEL, ALÁZATTAL, BECSÜLETTEL, SZERETETTEL! Nem véletlen érdeklődsz e növény után, s nem véletlen találtam rá kérdésedre!

Szeretettel, Alázattal, És Tisztelettel

Tüzes Farkas

Egy e jelenlegi inkarnációban nem avatott, de ősemlékezetes Sámán

Áldás Mindenkire!

2021. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!