Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mire való az a kis papír amit...

Mire való az a kis papír amit a cigipapír mellé adnak a dobozában? Melyik cigipapírokhoz adnak olyat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az csigának való lehet, füves cigihez nem filtert használunk, hanem egy papírt összehengerítve, hogy könnyebb legyen tekerni, azt nem tudom, hogy melyikhez adnak.
2015. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hosszú papírhoz láttam, ahogy az első írta csigának való, szűrő helyett, füvet szívni.
2015. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az elsőhöz megjegyzés. nem azért hogy könnyebb legyen tekerni hanem mert a sima dohányhoz használt szűrő megszűri a thc-t (a ható anyaga a fűnek)

amigy az ocb-hez és a nem rollos smokinghoz tuti adnak.. én azokat szoktam venni ha a szükség úgy hozza ..

de csak a tipli miatt felesleges azt venned.. rollos smoking+ mekis kupon! :D

2015. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!