Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a hüvelybe dohány helyett...

Ha a hüvelybe dohány helyett papírt teszek lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 19:09
1 2
 1/14 2can válasza:
Füstmérgezés minimum :) Szerintem ne tedd :P
2015. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Biztosan nem nikotinmérgezésbe fogsz belehalni.
2015. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát hallgatok rád de akkor mit tegyek? nincs itthon egy gramm dohány sem és most annyira szarul állok hogy a kenyéren spórolok viszont már nagyon kívánom a cigit

kérni nincs kitől a csikkek ki lettek ürítve a kukába annyira még nem hiányzik, hogy onnan szedjem ki a csikkeket hogy kiszedegessem belőle a dohányt

2015. jan. 13. 19:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel a papírban nincs nikotin a nikotinéhségedet nem fogod túdni így csillapítani. Ha muszáj eljátszanod, hogy dohányzol, akkor akár egy golyóstollat is a szádba vehetsz és szívhatod azt, ugyanannyi lesz a hatása.
2015. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy imitáld a dohányzást valami tárggyal, segít, én már tapasztaltam. Nem az igazi, de azért segít.


Ha nagyon nem bírod, keríts valakit, aki tudna egyet kölcsön adni, míg nem veszel egy dobozzal.

2015. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem eljátszani akarom mert magamnak elég érdekes eljátszani hanem egyszerűen nekem hiányzik
2015. jan. 13. 19:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, de miért hiányzik? Mert a dohányzás nagyrészt a szertartásból, mozdulatból áll, és másik része a nikotin. Legalább az előbbit tudod pótolni.

Ezen kívül vagy veszel cigit, vagy kérsz kölcsön, más nincs.

2015. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

4/7-esnek ment a komment hogy nem eljátszani akarom

utolsó meg neked köszönöm de nekem a nikotin hiányzik csak :)

elektromos cigiről véleményetek? az olcsóbban jön ki mint a cigaretta?

2015. jan. 13. 19:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, csak egyetértettem a 4-es kommenttel. :)

Ha tényleg csak nikotinra mész, akkor igen, az elektromos olcsóbban kijön. Típustól függ, hogy mennyiért kapsz bele patront, de mindenképp olcsóbb, plusz egészségesebb is, hiszen nincs benne kátrány.

2015. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és melyik a vizipipa vs elektromos cigi (itt most arra a vizipipára gondolok amiben van nikotin)
2015. jan. 13. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!