Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » SOS! SOS! Nikotinmérgezés,...

SOS! SOS! Nikotinmérgezés, nagyon félek, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

szóval 14/L vagyok kerlek titeket ne itelkezo,utalkozo valaszokat irjatok,hanem segitsetek,majd utana utalkozhattok!

nem szoktam dohanyozni,csak bulikon 4-5 szal korul(erosebbet) viszont tegnap este piros marbibol es pattintos aranybol elszivtam kb.osszesen olyan 1 dobozzal es letudoztem. ma 2 salat szivtam a 2.nal rosszul lettem.hanytam delutan mar jobban vagyok bar meg mindigy hanyinger,enyhe szedules.Most kezdtem el erezni mintha neha szurna a tudom meg mintha a bal oldalt fajna a majam..mit csinaljak??



2015. aug. 7. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni, egyszerűen sok volt neked. Majd elmúlik.
2015. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a bagót, és most igyál sok folyadékot (vizet!). Menj ki a levegőre, ha van erkély/terasz/kert, és lassan sétálj vagy csak üldögélj.
2015. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha tényleg azt érzed, hogy rosszul vagy akkor ne félj szólni a szüleidnek.
2015. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi (nagy)bajod nincs. Amit érzel, az meg, hamar elfog múlni. Viszont, ha legközelebb ráakarnál gyújtani, emlékezz, hogy mennyire szar érzés.
2015. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá, elfog múlni.
2015. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nagyon magyaros házi praktika és nem garantálom hogy működik mindenkinek de egy kis vodka sóval keverd bele szénsavas vízbe és melegítsd meg langyosra,idd meg aztán ja, hülyeség ék tünik de 15 perc és kiviszi belőled ( mégegyszer mondom házi praktika nem mindenkinél működik)
2022. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!