Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma cigiztem 14 éves vagyok!...

Gsjshbana kérdése:

Ma cigiztem 14 éves vagyok! Nem köhögtem anyira csak kicsit! Tetszett meg minden de nem akarol rá szokni kivánom meg minden csak nem akarom. Mit tegyek? Csak normális válaszokat

Figyelt kérdés

#ufj #zfh #zcb #ugv
2015. aug. 10. 23:10
 1/10 A kérdező kommentje:

többet nem fogok cigizni.

max buliba de ott is csak 1-2 szalat .

2015. aug. 10. 23:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz rá szokni, 1 az még nem a világ vége. 2 sem, 3 sem, 4 sem... nem szoksz olyan könnyen rá. Ahhoz kell egy társaság, aki belevisz, és meg kell felelned. nem gyújtasz rá máskor és ennyi. Nem nagy kaland, hogy egyszer cigiztél.
2015. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
először én is ezt mondtam és rá is szoktam:D
2015. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Tipp:


Tényleg csak egy jó sörhöz szívj el 1-2szálat. A legfontosabb hogy csak a drágát vedd meg ne az olcsót(ez szoktatott le a piárol)

2015. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én nem akarok rá szokni se a piára se a cigire csak ki probaltam.

:D


de tobbet nem akarok cigizni amugy hany szal utan szokik ra az ember?

2015. aug. 10. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen teljesen egyedül szoktam rá, miután elszívtam egy dobozzal. Egyébként mindenkinél, máshogy történik a rászokás. De ha ilyen fiatalon kezdesz el cigizni, nagyobb a valószínűsége, hogy rászoksz.
2015. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15 voltam mikor kipróbáltam, próbált a társaság belevinni, de ellen álltam.

Emlékszem osztálybulin kb 30-szor kínáltak meg, ha nem többször, es abbol a 30 alkalomból 1-szer vettem el amikor már full részeg voltam.

De nem szoktam rá, azóta egy slukk se volt.

Ben bagy büszkeség, önfegyelem a titka, meg akarat. Ennyi.

2015. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket válaszolnak itt. Tetszett, kívánod. Ráfogsz szokni és annyi. De kifizeti neked ezt? Nehogy azt írd mint a többi hülye gyerek hogy megspórolja a kaja pénzén. Ezzel átvered a szüleidet , de leginkább magadat.
2015. aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

senki sem fizeti csak ki loptam egy szál marbit az uncsimtol ès azt szivtam el.

de nem fogok rá szokni büdős káros !! :)

már azt is bánom hogy azta 3-4 szivást le tüdöztem és meg tapasztaltam hogy mien !! :) :( :(

2015. aug. 11. 10:03
 10/10 BarbiBea válasza:
Buliba se szívjál el semennyit, mert gyerek vagy, és attól, hogy nem rendszeresen vigizel rettenetesen káros a fejlődésben lévő szervezetednek! Meg amúgy pont így lehet rászokni. Vagy ha 30 évesen a szívsebészeten akarsz feküdni, akkor hajrá!
2015. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!