Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami bajom, ha kipróbá...

Lehet valami bajom, ha kipróbálom a spanglit?

Figyelt kérdés
Csak 1-2 slukk.
2015. aug. 16. 14:31
 1/6 intrepid ***** válasza:
Lehet. Mivel egyre nehezebb szállítani (csempészni) a marihuánát, mindenféle gizgazt összevágnak, lepermetezik valami bódító vegyszerrel, aminek semmi köze a tetrahidrocannabis-hoz, és hogy utána az mit csinál ott az agyadban, azt nem lehet tudni. Lehet, soha nem tisztulsz fel.
2015. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az égvilágon kívül semmi.
2015. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ide hazza, szerintem nagyon csekély mennyiség az értékesített marihuánának a csempészet része, mivel az ország megtermeli magának, aminnyire szüksége van, nem véletlenül nem emelkedett az ára már nagyon régen.

Ha olyan haverokkal akarod próbálni, akik már tapasztaltak, akkor a rendes fűtől semmi bajod nem lesz, sőt egy két slukktól csak nagyon keveset érezhetsz belőle.

2015. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon kedvelem a zöldet, de egy dolgot mindig figyelembe kell venni, hogy volt-e a családban skizofrén vagy valamilyen súlyos mentális beteg. Mert a fű felszínre hozhatja az ilyen öröklött hajlamot. Azonban ez az emberiség nagyon-nagyon minimális részét érinti, mégis érdemes megemlíteni szerintem.


A Magyarországon kapható füvet 90%-ban vietnámiak termelik, max. pl Pestről Debrecenbe kell "csempészni". Felütni ritkán szokták, mert a fű annyira jellegzetes szaggal/ízzel/hatással rendelkezik, hogy a fogyasztónak rögtön feltűnne ha eltérést észlelne, és nem venne tovább attól az embertől. Könnyen ki lehet szúrni ha szintetikával van lepermetezve, hatalmas a hatáserősség különbség egy szintetikus kannabisz és a sima fű között. Szóval én nem aggódnék emiatt, akik "herbált" árulnak azok nem nagyon foglalkoznak fűvel.


Összefoglalva 99,9% eséllyel semmi bajod nem lesz ha kipróbálod.

2015. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van 1-2 barátom aki mondta,hogy így évente 2x szoktak venni,és este beülnek kocsmázni és éjfél után elszívnak 1-2 szálat (öten-hatan-heten).

Én még nem próbáltam,a barátaim igen,de csak nevettek.

2015. aug. 16. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, herbáltól kell félni, én nekem kevésen múlott az életem. Fűtől nem lehet bajod, gyógyszerként is használják az orvostudományban minimális mennyiségben.
2015. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!