Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez tényleg igaz, vagy kicsi...

Ez tényleg igaz, vagy kicsi rá az esély?

Figyelt kérdés

Volt egy válasz itt az oldalon, hogy van olyan, hogy a nikotin akadályozza meg a tüdőrák kialakulását és miután az ember leteszi a cigarettát, onnanstól a nikotin nem gátolja a rákos sejtek burjánzását.:S

Én mostmár nem tudom mit csináljak, hogy ha ez igaz. Most tettem le a cigit 8 év után.

Tudom, nem kellet volna rászokni. Hülye voltam.


2010. márc. 9. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

A nikotin tüdörákot OKOZ, NEM GÀTOLJA AZT.


Ilyen hülyesegét nehogy már elhiggyél - inkább örülj, hogy abbahagytad.

2010. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félreértelmezted azt a választ.Úgy volt hogy VALAKINÉL LEHETSÉGES ( az esetek nagyon kevés százalékában) hogy a nikotin megakadályozza 1 MEGLÉVŐ tüdőrák elburjánzását.Erre nagyon kevés az esély.
2010. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Annyira megijedtem, de mostmár megnyugodtam!

Köszönöm:)

2010. márc. 10. 07:34
 4/5 anonim ***** válasza:

1nek üzenem h ha hülye vagy és nem értesz valamihez akkor ne ugass bele- a nikotin nem okoz tüdőrákot!-pont

Válasz: Csak maga a nikotin akádolyozza meg bizonyos esetekben a rák továbbterjedését ám ha cigi formájában jut be úgy nem használ mert bejut vele együtt minden más anyag is, külön nikotint kell szedni de azt csak orvosok írhatnak fel és csak ritka esetben.

2010. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. 23 éves vagyok és még most tudok meg ilyen dolgokat:)

Köszönöm a választ!

(de ne hülyézzük már a másikat:S)

2010. márc. 11. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!