Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem tehetek róla, imádok...

Nem tehetek róla, imádok cigizni! Viszont azért mégsem szeretnék kárt tenni magamban hosszútávon. Arany középút?

Figyelt kérdés

Már egy éve tartom mértéket a cigivel,ami azt jelenti,hogy egy hónapban max. egy doboz. Estleg kettő..

Mindig úgy cigizek,hogy valamihez köthető legyen. Boldogság,szomorúság,idegesség, stb.

Viszont így nyáron nagyon elszaladt velem a ló,a kelleténél sokkal többet dohányoztam. És bár most kibírtam egy hetet(nyaralni voltunk,eszembe sem jutott rágyújtani,ki se jöttem a vízből),amint hazaértem a "boldogság" miatt rágyújtottam.

Annyira jól esik,maga a mozdulat,hogy szívom,letüdőzöm stb.,annyira tetszik.

A kérdésem az lenne,hogy mi lenne a helyes út?

Nem akarok annyira rászokni,hogy reggelente még ki se nyitottam a szemem,de az legyen az első,hogy a cigit keresem..

Szóval,hogy tudnám rendszerezni ezt a cigizés dolgot,hogy ne szokjak rá,de azért mégis kijárjon a "jóból"?



2015. aug. 21. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem nagyon van. Egyenes úton vagy a rászokásra.


Ha 35 vagy, akkor talán már nem, de ha 20 alatt, akkor garantáltan függő leszel, ha nem hagyod abba.


A a "boldogság"-ot ne cigivel vezesd le, hanem inkább nyomj 20 fekőtámaszt. A sport endrofint szabadít fel, és erősebb "drog", mint a nikotin.

2015. aug. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lakatos Imre válasza:
100%
Figyelj itt minden fejben dől el az egyenes út az hogy nem szoksz rá mert aztán letenni a nehéz! én 2 éve le akarom rakni de nincs elég kitartásom hozzá! Hidd el én már megbántam hogy egyáltalán hozzányúltam!! Remélem átgondolod mit csinálsz!!
2015. aug. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos 20 alatt vagyok..

Köszönöm egyébként a válaszaitokat,felpontoztalak titeket!

2015. aug. 21. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Elektromos cigi?
2015. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar reg nem aktualis kerdes..
2015. szept. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!