Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vélemények Allen Carr: Leszokn...

Gyümi14 kérdése:

Vélemények Allen Carr: Leszokni a dohányzásról? Című könyvéről? Valaki olvasta már, és tényleg segít? Olyan embernek lenne szüksége rá, aki húsz éve naponta csomag számra szívja.

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sajat magadat nem tudod meggyozni, akkor egy akarmilyen konyv sem fog.
2015. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy gyakorold az abba hagyását, értsd úgy, hogy pl: addig nem dohányzol amíg csak kibírod és nem vagy rosszul, hogy megvonod magadtól a cigarettát.


Első nap borzasztó, főleg ha mindenki AKI SZÁMÍT dohányzik körültörted!


Gyakorold, gyakorold, gyakorold a leszokást, egy idő után már egyre büszkébb leszel magadra, hogy jé, eddig kibírtam, aztán magadtól fogod húzni, hogy na még ma is kibírom... aztán már nem fog hiányozni a cigaretta, na de ha a körülötted lévők dohányoznak akkor szinte lehetetlen leszokni a cigiről ha mégis akkor meg kínlódás!


gyakorold; 1 nap aztán két napig nem dohányzol, aztán egy hét, egy hónap, ha minden felállított napok-hetek, hónapok felét kibírod már nagy előre lépést tettél(egyre több önbizalom).

Egy idő után bénának fogod magad érezni, hogy nem tudod abba hagyni sz'al, hogy nem te vagy az úr a tested felett hanem az inger és egy rabszolga vagy, tested nem akar dohányozni csak az a fránya szokásod diktálja!


Gyakorlás, ennyi, nekem kb: fél évbe telt míg abba tudtam hagyni teljesen és akármikor gyújtók rá nem tudok vissza szokni a dohányzásra, mert tudom, hogy abba tudom hagyni napokra, hónapokra, évekre a dohányzást mert többször is sikerült!


U.i: 16 éves koromtól egészen 25 éves koromig szívtam napi rendszerességgel, utolsó években egy éjszaka alatt 1 doboz volt /18:00 órától hajnali 03 -ig, nappal nem nagyon kívántam!

2015. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!