Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta 1 NAGY csomag naprafor...

Naponta 1 NAGY csomag napraforgó mag miatt nem fogytam?

Figyelt kérdés

Hiába figyeltem az étkezésre, sportoltam nem indult be nálam a fogyás!


Passzióból beírtam a kalóriabázis.hu-ra és ki adta hogy 1000kcal


Meglepődtem! Létezne????


2014. jan. 15. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz a nagy csomagnak úgy 350 grammosnak kéne lennie. Hacsak nem héj nélkül veszed. Olajos mag úgyhogy sok benne a kalória, de ennyire azért nem.
2014. jan. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy héjastól ennyi de akkor 500kcal? [link]
2014. jan. 16. 00:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kevesebb mint 1000kcal van benne,de már velem is volt olyan,hogy megette egy nagyobb csomaggal,máskor figyelni szoktam az étkezésemre,tornázok,viszont azt vettem észre,hogy másnap többet mutatott a mérleg.

Meglepő,hogy az ilyenek is mennyire hízlalnak:/

2014. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Többet mutat a mérleg, vagy kövérebb vagy? Ne a kilókkal küzdjetek, hanem az alakért! Rajtam havi szinten jön-megy 2-3 kg attól függetlenül hogy mit ettem és nem is látszik.


Kérdező! Hogy bírsz megenni annyit? Naponta? Mióta tart az étrendváltás meg a sport? Mert ez nem egyik napról a másikra megy, a testednek hozzá kell szoknia a változáshoz, lehet hogy hónapok múltán látsz változást. Szotyi helyett meg kevésbé olajos magvakat ajánlanék és semmiképpen nem sózottat.

2014. jan. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szénhidrátszegényen ettél mellette?


Tejet ettél?

Glutént ettél?


Egyáltalán nem biztos, hogy a napraforgóval függ össze, hogy nem fogytál. Illetve azt em írtad, hogy mennyi idő alatt nem fogytál.

2014. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függetlenül, hogy fogytál vagy nem, hogy mit ettél, mit nem, naponta egy csomag napraforgó mag, vagy bármi más mag, sok! Akkor is sok lenne, ha csak egy nap ennéd, de egyszerre megeszed az egészet, de hogy mindennap az már túlzás.
2014. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony ez 1000 extra kaloria naponta, ami meg akkor is sok, ha egeszseges forrasbol viszed be. Le kellene allnod a szotyizassal, ha nagyon kell valami ragcsa helyette, akkor egyel friss, ropogos zoldsegeket, abbol nehez 1000 extra kaloriat osszeszedni.
2014. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? 100 grammban van ilyen 350 kalória körül
2014. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!