Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti mit szólnátok hozzá és mit...

Ti mit szólnátok hozzá és mit tennétek, ha a legjobb barátnőitek/barátaitok 14 évesen úgymond rászoknának a cigire és emelett inni is innának?

Figyelt kérdés
Ráadásul mióta megtörtént ez hanyagolnak, nem biztos, hogy ezért, de azóta. Lehet mert én nem csinálom velük egyiket se? Szerintetek gáz?

2015. aug. 24. 23:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy pasiznak is ezerrel.
2015. aug. 24. 23:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban nem csodálkoznék ezen. :S
2015. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik baráti társaságot, mert előbb-utóbb téged is belevinnének a cigizésbe és a piálásba. Ha azért hanyagolnak, mert nem tartasz velük ezekben a káros szoakkor nem igazi barátok.
2015. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én sem csodálkozok rajta..csak rosszul esik.

Meg most kezdődik a suli is, kíváncsi vagyok mi lesz.

Új barátokat meg nem nagyon akarok szerezni, nem tudom miért..

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz :)

2015. aug. 25. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

24-én voltunk az osztályban tavaly, abbol 14 ember cigizett, és 22 piált.

Nem csodálkozol semmin. Alkalom adtán én is ittam Velük, de valakit Naponta lattam a városban beba szva.

2015. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Általános vagy középsuli?
2015. aug. 25. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék velük bulizni, ha nem akarnék (és úgy látom te nem akarsz) inni és dohányozni, akkor nem innék és dohányoznék. Ha jól érezném magam köztük józanul akkor továbbra is haverkodnék velük. Ha nem, akkor nem.
2015. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti válaszoló vagyok, ez általános volt. Xddd
2015. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 27. 23:12
 10/11 anonim válasza:
51%
En is ilyen eletet eltem 14-15 evesen , voltam mar berugva 3szor es nagyon sokszor sokat ittam es nem bantam meg, nagyon jo evek voltak es szerintem hulye az aki nem probalja ki egyszer, elhiszem h van egy elv h ne igyal mert karos meg bla bla de kit erdekel fiatal vagy elvezd bulizz. Most hogy van baratom, csak a cigi maradt, Z italt mar nem kivanom az utolso reszegsegem ota... En oszinten utalom az olyan fiatalokat akik minden idojuket a tanulassal meg az olvasassal meg az otthon ulessel toltenek es olyan bena emberekkel baratkoznak, abba mi az erdekes ? Mi a buli? Az eletet elvezni kell..
2015. szept. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!