Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A ciginel lerakodik a tudobe...

A ciginel lerakodik a tudobe a nikotin meg a katrany. Az e-ciginel a folyadek nem rakodik le?

Figyelt kérdés
10 napja szivok sima cigi helyett e-cigit. Eleg furcsa a legzesem. Ez az e-cigi miatt lehet, vagy meg az elotte levo jopar ev sima cigi miatt? Az e-cigitol lerakodik valami a tudoben? Valamint az is erdekelne,hogy a fogam erzekenysege miert van, miota e-cigit szivok? ezt hogy lehet kikuszobolni?

2015. aug. 31. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát mivel hogy az tudomásom szerint nikotin tartalmú vízpára, így sok minden nem tud lerakódni. :)A nikotin nem rakódik le, bekerül a véráramba, csak a kátrány és az égéstermékek rakódnak le, de az az e-cigiben nincs.

Nem lehet, hogy magasabb nikotintartalmú az e-cigid, mint amit előtte szívtál? Talán attól vagy furán.

2015. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem erosebb szerintem. 0,6-ost vettem, de higitom nikotin mentessel ugy, hogy amit beleontok az e-cigi tartalyaba, annak 1/4-e csak a 0,6-os folyadek (mentolos) es 3/4-e pedig nikotin mentes narancsos vagy malnas. Elotte is izesitett cigit szivtam.
2015. aug. 31. 14:49
 3/7 anonim válasza:

Nem tom mennyit szívtál egy nap (rendes cigit) de talán nikotin elvonástól nem lehet a rosszul lét? Én pl nikotin elvonástól úgy voltam, levert a víz napi többször, volt hogy 5 percig remegett a kezem, aztán abba maradt. Elég gáz volt de túl vagyok rajta pár hónapja.

fog érzékenységre csak tippelek:talán lehet az aroma ami a lötyibe van. Főleg ha édes.

2015. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel a gomb nyomására forrósodik a fűtőszál és a lötyi ami benne van, te is forró párát szívsz be. Ez lehet megviseli a tüdődet ha sokat szívsz belőle egy nap. Kell egy kis idő amíg hozzászokik. A fognál meg ugyan erre tudok gondolni... Na meg ugye a dohányos előélet sem épp pozitív dolog mellé.
2015. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg PG érzékeny vagy, ez okozza a fogérzékenységet. Használj kisebb PG tartalmú liquidet, akár 90% VG - 10% desztillált víz formában.
2015. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A folyadék nagy része az glicerin meg még valami más. Keress rá. és az vissza alakul folyadékká ahogy a hőmérséklet esik és kicsapódik mint a víz a felhőkből, eső. De kipufogót szívni, vagy tábortüzet nagyobb hülyeség. Vaporizátor talán a leg kevésbé ártalmas.
2020. okt. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A cigarettánál is az hogy meggyújtod az azért fontos hogy extra hő legyen a közelben. A parázs előtt pár milliméterrel ahol körülbelül 200 fok van ott szabadulnak ki a illóolajok nedvesség a nikotin minden amiért szívod. de ahogy szívod mögötte jön a 600 800 fokos izzitott parázs. ami szénné égett mindent és csak rákkeltő káros anyag keletkezik az Égés folyamán. E ciginél nincsen égés csak párologtatás.
2020. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!