Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki a fű hatása alatt...

Ha valaki a fű hatása alatt volt, emlékszik utána arra hogy miket tett?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
előfordulhat, hogy nem, a fű szereti megpiszkálni a memóriát
2015. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve a fű nem okoz olyan emlékezetkiesést mint pl az alkohol vagy a nyugtatók, viszont az előfordul, hogy "lemaradt" valamiről, mert amíg történt az eset, ő azt nézte hogy törik meg a Hold fénye a hamutálcán, fél óráig :D De ha valami tudatos cselekedetről van szó akkor a válasz IGEN, ahhoz hogy full beállva nekiállj csinálni bármit is, (azon kívül, hogy a kanapéról sorozatozol :D ) komoly erőfeszítést kell tenni, tehát senki ne fogjon rá semmi hülye cselekedetet arra, hogy "be voltam szívva", mert ez nem pia, nem visz rá olyanra amit amúgy nem tennél meg. (Sőt, amit amúgy is megtennél, annál is izgalmasabb a kényelmes kanapéról az a huszadik samponreklám :D )
2015. szept. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. szept. 11. 06:30
 4/8 anonim ***** válasza:

"ma 02:13"

nagyon jót nevettem.:D kva jól leírtad.:D

2015. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fűnek a memóriára tett hatását azok akik nem ismerik, általában nagyon félreértelmezik.


Az én tapasztalatom alapján az történik, hogy húszezer dolgon jár egyszerre az agyad, és oké hogy 2 másodperce még tudtad, hogy mit akarsz elmondani a havernak, de azóta megint történt 1000dolog, és belekezdtél a mondatba, de elfelejtetted mit is akartál eredetileg. :D

Inkább gondolatmenetek, meg bonyolultabb beszélgetések nem maradnak meg, minden más viszont igen.

2015. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

IGEN

Jobban átérzed a zenét nyugott vagy és boldog de néha felszínre hozza az olyan igazságokat amit elnyomsz magadban mert a való életben nem akarsz róla tudomást venni!

2015. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mindig emlekszém...ha szívok

A pia viszont nagyon ge*i... Csak néhány emlék marad... rendőr felcsapja a villogót ... megdugsz egy fát...stb

2015. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kontrolálási szintfüggő.

Ha használod, nem csak fogyasztod, jobban emlékszel mint józanul( többszörsen).

2015. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!