Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok nekem gyenge cigit...

Tudtok nekem gyenge cigit mondani? Es lehetoleg olyat aminek nem rossz az utó ize

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Világoszöld Pall Mall? Az elég gyenge.
2015. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik típusból van egyébként gyenge, azt kell nézned hogy 0,1 mg 0,2 mg nikotin tartalmú legyen.
2015. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy azt kell neznem de probaltam mar pl : a feher szofit es annak nekem nagyon rossz az uto ize . Ezert irtam hogy olyat mondjatok amit mar szivtatok es nem rossz az uto ize
2015. szept. 22. 15:19
 4/16 anonim ***** válasza:
duplapattintós marlboro
2015. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem annak nagyon rossz az uto ize .
2015. szept. 22. 16:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más felel meg.
2015. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért pont gyenge kell? Fogadok 15-nél nem lehetsz több. Egy érteomes ember aki dohányzik tudja, hogy olyan sz art fölösleges szívni.. ha gyenge kell akkor álj oda valaki mellé aki dohányzik és csók.. hihetetlen. Szívj bármilyen kéket mert abba már nem csak a vegyszer van azért van az ilyen gyenge sz aroknak utóíze
2015. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Màr bocsi de 19 eves vagyok
2015. szept. 22. 18:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor mi ez a hepp, hogy ilyen gyenge szinte semmit szivsz? Nem egészségesebb se semmi, hisz alapból egy káros szenvedély az egész. Mégha kiskorú lennél és csak ezt tudnád veszerezni akkor oké... mindegy nem akarlak bántani se semmi, de hanyagold az ilyen-olyan vegyszerezett gyengéket. Ajánlom a kék pall mall-t és a dunhillt. Ha köhögsz akkor majd megszokod egy idő után.
2015. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azert irtam hogy gyengebbet szeretnek , hisz szedulok tole neha , meg kohogok.meg hat kevesebb benne a nikotin meg ezek es igy annyira szamomra nem karos mert nem vagyok rendszeres csak "alkalmi" dohanyzo.
2015. szept. 22. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!