Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez mar karos? Kerdes rovid,...

Ez mar karos? Kerdes rovid, magyarazat hosszabb

Figyelt kérdés

Elkezdtem cigizni. Egy doboz utan jo mar elveztem a kellemes aromajat a dohanynak es szerettem elkabulni tole. Hetente 4 szalat szivtam. Most lement heti 2 szalra, de nem szeretnem eldobni, mert kellemes ize van. Lenne valami karos hatasa, ha nem dobnam el? Neha ha erosen letudozom, kohogok es nem kapok levegot, de az egyik legerosebb fajtat szivom, ezert nem csodalom.


Szoval lenne valami bajom tole? A mennyiseget tudom tartani, nagy akaraterovel rendelkezdm.



2015. szept. 27. 15:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui. Nehany honapja kezdtem el es ezen a heten 1bszalat szivtam, szoval nem olok a cigiert.
2015. szept. 27. 15:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért köhögsz, mert még nincs hozzászokva a szervezeted.


Amúgy ez még semmi, de ennél a mennyiségnél nem valószínű, hogy meg tudsz majd állni, szóval az lesz.

2015. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszútávon lesz tőle bajod, mert előbb-utóbb többet fogsz szívni.
2015. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A méreg az méreg mennyiségtől független...
2015. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha tartod ezt az adagot a világon semmi bajod nem lesz tőle :D Szerintem jelölj ki 1-2 időpontot egy nap amikor biztosan tudsz cigizni, akkor gyújts rá és ha megszokod ezt akkor nem fogsz rászokni. Nálam 1,5 éve bejön :D
2015. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valasokat!
2015. szept. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!