Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek, ha egyre jobba...

Mit tegyek, ha egyre jobba azt érzem, hogy tök jó lenne rágyújtani?

Figyelt kérdés

Itthon nálunk mindenki cigizik, anya, nővérem... De velük még sosem gyújtottam rá.

Az esti suliban is gyakran kijárnak a csajok, és én is kimegyek velük, de csak levegőzni, hogy mégse szakadjak ki a társaságból.

Viszont mikor várakozok a buszomra, akkor is érzem, hogy tök jó lenne rágyújtani. Itthon is nagyon lecsesznének miatta, de főleg a barátom, aki szintén cigizik, de már csak a gondolatától is mérges lesz rám. De azért vettem egy doboz cigit, és úgy tervezem, hogy ezt elszívom, amikor a suliba megyek, várakozok, stb, hogy azért ne lássa meg senki ismerős, aztán ennyi...


Vélemény? Rá fogok így szokni?

18/L


2015. szept. 27. 19:54
 1/8 anonim válasza:

Ha mindenki cigizik kb korulotted,akkor nem csoda h akarod...

Szerintem nyugodtan gyujts ra...nem olyan nagy dolog

2015. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak egészséges szeretnék maradni, és nem erre akarom költeni azt a kevés zsebpénzemet
2015. szept. 27. 20:01
 3/8 anonim válasza:
52%
Hagyd a francba a cigit mert megbánod majd később amikor azt sem tudod hogy tedd le.
2015. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá ! Nagyon meg fogod bánni. Ha most se tudod megállni , mit gondolsz később mi lesz? Ha két nap szívsz el egy dobozzal , az naponta 500 ft. Minimum havi 15000 ft. ! !
2015. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lunariana válasza:
Nem kene cigarettaznod. Szerintem azert nem akarjak, hogy te is ra gyujts ,mert felneznek rad, hogy te ellent tudsz mondani . Azt a dobozt dobd ki, hogy meg veletlenul se nyulj hozza! A cigarettanak csak a gyengek nem tudnak nemet mondani. Ennyi erovel megkerdezhetned, hogy drogozhatnal-e ,mert a cigaretta is egy fajta drog. Ezt nem bantasbol irtam, ne ertsd felre. Inkabb a japan pipadohany az allitolag nagyon finom, csak szinte lehetetlen hozzajutni.
2015. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb rászokhatsz.
2015. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont így fogsz rászokni.

Ha már most hiányzik, később csak jobban fog, és végül nem fogsz tudni elszakadni tőle.

2015. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!