Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mit mondanak...

Szerintetek mit mondanak anyamek ha el mondom nekik hogy elektromos cigit akarok venni?

Figyelt kérdés
Azt tudják hogy cigizek de 3n szeretnék egy e cigit. Mit szolnak ehhez szerintetek?? Lehet hogy csak en parazok??? Es nem is mondananak semmit?? Lehet orulnenek is neki hogy nem rendes cigit szivok??.

2015. okt. 6. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 17/f
2015. okt. 6. 17:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük, vagy örülnek neki vagy nem.
2015. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg magadnak és megoldva. Mondd nekik, hogy az e cigi jó, segit leszokni.
2015. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Aztmondod le akarsz szokni es ezzel menni fog biztos nemfognak ezert elasni a hatsokertben
2016. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már rég megvettem igazából nem szóltak semmit. Apának még tetszett is :). Azt mondta hogy olyan mint a vizipipa. Pedig ő nem is dohányzik
2016. febr. 18. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Az e-cigi, ha nikotinos, még károsabb lehet, mint a hagyományos.
2016. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Abba pont azt szeretem hogy nem nikotinos. De így hogy már dohányboltba kell venni. Ha úgy is ott vagyok akkor már cigit veszek. Nagy ritkán liquidet is. Xx
2016. júl. 9. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!