Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek reális-e ha 20 év...

Szerintetek reális-e ha 20 év dohányzás után egyik napról a másikra akarnék leszokni?

Figyelt kérdés
Milyen egy nemdohányzó szemében egy dohányzó nő?
2010. márc. 16. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Reális. Sokak szerint ez a leszokás egyetlen módja. A második kérdésre udvariasságból nem válaszolok.
2010. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

azt én nem tudom,de azt tudom,hogy semmiről nem könnyű leszokni.Én a csokival vagyok így-ha valaki el akarná venni tőlem,megütném.Függök tőle.Még az a szerencse,hogy mástól nem,csak attól.Nem tudom,milyen lehet a cigiről leszokni.De hogy a csokiról nem tudnék,és nem is akarnék,az is biztos!

A kérdésedre a válasz,hogy milyen egy dohányzó nő-hát olyan,mint egy dohányzó férfi-nem teszek különbséget,csak ne az én orrom alá pöfékeljen,a többihez nincsen közöm,nem?Mindenki úgy szívja,ahogy csak akarja.

2010. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőseim között, akik leszoktak, csak olyanok vannak, akik egyik napról a másikra tették le. Akik úgy próbáltak leszokni, hogy egyre csökkentették az "adagot", mindenki viszaszokott végül. (Én nem dohányzom.)

Dohányzó nő? Ja, olyan mint a dohányzó férfi. Jó messze legyen tőlem :-)

2010. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Reális, de ritka, mint az a bizonyos fehér holló.

A dohányos szája és csókja egy nemdohányzónak általában gusztustalan, kesernyés izű. De van, aki felül tud ezen kerekedni a szeretett személyért. Nekem már önmagában undi, ha egy lány cigis, bár ma már többen vannak, mint a nemdohányzók. Lelkileg azért visszataszító, mert kevésbé érzem egyéniségnek az illetőt, olyan, mintha sodródna a tömeggel. Remélem nem veszed kritikának, ez csak az én véleményem:)

2010. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

igazából tényleg csak úgy lehet hatásosan leszokni ha egyik napról a másikra teszed le. nagyon nehéz, nagyon kínlódós, nagyon sokáig ráadásul, de csak így lehet.


azt nemtom h milyn egy nemdohányzó férfi szemében egy dohányzó nő mivel énis nő vagyok. volt már nemdohányzó pasim, de nekem az idegeimre ment a folytonos prédikációival, pedig megegyeztünk h amikor vele vagyok, nem dohányzom. be is tartottam, de ennek ellenére minden nap, mikor nemis találkoztunk akkor is ezt hallgattam. ígyhát a kapcsolatnak hamar vége lett, énmeg megfogadtam h csak dohányzó pasival kezdek ezekután.

2010. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Reális, ha van hozzá akarat erőd.

A nemdohányzók szemében undorító. De az ne is jöjjön a közelembe, aki ilyen apró-cseprő dolgokon nem tud felülkerekedni.

2010. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
apró-cseprő...vicces vagy....
2010. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Ezt olvasd el!


*****


erőt ad, és ha ez kevés, akkor nézz utána a neten a Champix tablettának!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Reális. Húsz év után nincs megtartóztatásod. Kénytelen vagy teljesen lemondani, nem teheted meg azt, hogy csökkented az adagod. Sok sikert!
2010. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!!!!!!!!!
2010. márc. 17. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!