Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinos rágóra ugyanúgy rá...

Nikotinos rágóra ugyanúgy rá lehet szokni, mint a cigire?

Figyelt kérdés

Egyik haverom adott belőle és nagyon bejött, gondoltam veszek én is, de félek, hogy rászokok vagy valami...

Ennek is van kockázata? Nyilván jobb, mint a cigizés, de biztos ebből is van egy határ pl. napi 3 rágó.

Valaki tapasztalatok, vélemények?



2015. okt. 17. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy.
2015. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rá lehet persze, de hogy mi jött be rajta, na azt rohadtul nehéz számomra felfogni.

A nikotin miatt kellemetlenül csíp, és van egy szar mellékíze.

Amúgy magának a nikotinnak nincsenek igazán rossz hosszútávú mellékhatásai. Persze, nem egészséges, de nem is igazán problémás.

Annyi, hogy ha túladagolod (ahhoz rágónál sokat kell folyamatosan rágni) akkor szívdobogás, végtagkihűlés, fejfájás lehet. Szélsőséges esetben, ha pl bekapsz egy egész doboznyit egyszerre, akkor akár halál..

2015. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Világos, nyilán tudok nélküle élni, meg hát nekem ilyen fura ízlésem van... Egy jó ideig a sima rágókra voltam rászokva, és napi 1-1,5 csomagot tuti elrágtam :O

Köszönöm a választ! :)

2015. okt. 18. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!