Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tegyem le a cigit?

Hogy tegyem le a cigit?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja sem dohányzom, de minden nap kb fél csomaggal elszívok és akkor amikor elszívom akkor úgy érzem hogy ki van elégítve ez a fajta vágyam és akkor azt mondom hogy nah akkor most itt elég volt, de utána eltelik pár óra pl eszek valami jót vagy sétálok a friss levegőn és megint megkívánom. Lehet hogy már rá vagyok szokva? Meg sokszor az manipulál arra hogy cigizzek hogy csak lássák az emberek hog dohányzom. Most mit tegyek, hogy rakjam le? Már elég kétségbeesett vagyok mert csak egy plussz szorongást okoz ez a cigi.
2015. nov. 5. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ismerősöm, aki eddig leszokott, egyik pillanatról a másikra elhatározta, hogy többet nem fog rágyújtani. Óriási akaraterő kell hozzá. Úgy nem lehet, hogy egyre kevesebbet szívsz. Sokan a berögzült mozdulatok miatt nem tudják letenni, helyette lehet ropit enni, cukorkát szopogatni, stb. Sok sikert!
2015. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá.
2015. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most éppen úgy, hogy naponta teszem el egy dobozba azt a pénzt amit eddig cigire költöttem, és lelkesít, hogy egyre több.
2015. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ajánlom neked ezeket:

[link]

[link]

[link]


Ha nem sikerül akkor kezd el e-cigit használni. Az azért mégis csak kevésbé káros és olcsóbban is jön ki.

2015. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!