Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az e-cigi mennyire káros?

Az e-cigi mennyire káros?

Figyelt kérdés
Nagy dohányellenes vagyok, és megfogadtam hogy nem dohányzok. Egyszer viszont kipróbáltam, de szörnyű volt. Viszont kb egy hete haverom e-cigiébe beleszívtam, amibe kókuszos lötty volt. Nagyon finom volt, semmi dohányíze nem volt, és amég a normál cigi letüdőzésekor köhögőroham jött rám, ezt 5 másodpercig folyamatosan tüdőztem és semmi nem volt. Vagy tévhitben élek és ez is ugyan olyan káros?
2015. nov. 8. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10

Te csak trollkodni jársz ide? :D

Nem akarod értelmezni amit írtam, vagy nem tudod? :)

Túl nagy slukk? Nem attól ég meg, ha túl nagy slukkot veszel. Bármekkorát slukkolhatsz belőle, nem lesz baj belőle. Normális körülmények közt soha nem ég meg a vatta. Konkrétan hülyének kell lennie ahhoz az embernek, hogy égetten tudja szívni. No meg érzéketlen torokkal kéne hogy rendelkezzen, hogy ne köhögje ki egyből.


De lépjünk tovább. Sima ciginél létezik egy olyan jelenség, hogy néha véletlen fordítva gyújtod meg a cigit. (igen ehhez is hülyének, vagy részegnek, vagy nagyon figyelmetlennek kell lenned..)

Illetve ami gyakrabban előfordulhat, hogy túl sokáig szívod a cigit, és beleszívsz a filterbe.

Ennek kb ugyan annyira kellemetlen a hatása, ugyanannyira rossz ízű, és köhögtető mintha égett vattát szívnál. Valószínűleg ugyan annyira károsító is.

Szóval sima ciginél is vihetsz be több méreganyagot a kelleténél, ha hülye vagy, meg e-ciginél is.


De itt nem ez a kérdés, hanem az, hogy melyik károsítja normális használat mellett kevésbé az egészségedet.


Szerinted?

2015. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most mondtak be a reggeli hirekben az M1-en: formaldehid szabadul fel az e-cigiben. Jon a torveny, e-cigit is csak dohanyboltban lehet majd kapni.
2015. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezt régóta tudjuk. Trafikmutyi version 2.0
2015. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!