Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetek tüdőrákos? 14 éves...

Lehetek tüdőrákos? 14 éves vagyok, most van november vége, és augusztusban kezdtem dohányozni, de így is csak havi 4-5 szál megy el. Ennyitől lehet már bajom?

Figyelt kérdés
Vasárnap az utolsó szál után olyat éreztem, hogy a tüdőmben mintha lett volna valami. Ez volt hétfő estéig, és most ugye szerda van, már nem érzek semmit. Meg is vagyok fázva, szóval köhögök, meg orrfújás, meg krákogás. Eddig Erős piros hosszú marlboro-t szívtam, ami ugye már kb 2 hónapja megvan. Kissé félek az egésztől, de állítólag vért kéne köpnöm, ha tüdőrákom van. Ennyi időn belül kialakulhat, vagy nem? (Természetesen most hajítom ki az egész dobozt a francba..)

2015. nov. 25. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem.
2015. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a cigaretta biztos hatása az érszűkület.

ennek a következménye a vérellátás romlása, gyengébb fizikai teljesítmény, később impotencia, vagy infarktus.

tüdőrákot csak az kap (mind ez mellett) aki arra hajlamos.

(egy eü dolgozó..)

2015. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!