Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a dohányzásr...

Mi a véleményetek a dohányzásrol? Pl. : én imádok dohányozni nagyon jó érzés

Figyelt kérdés

2015. nov. 28. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy utálom, amikor a pofámba fújják.
2015. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hihetetlenül egészségtelen és buta dolog, nem is értem, hogy képesek rá értelmes emberek. Azzal együtt, hogy értem, általában hogyan kezdődik s kialakul egy függőség, néha segít valamiben... Ezzel együtt, arra költeni, hogy tudatosan roncsoljuk a szervezetünket... Nekem fura.
2015. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ja igen, bunkó is, ha másokra kényszeríti az egészségrombolást. Ráadásul nem tudok levegőt venni olyankor. Városban utcán rengetegszer kell visszatartanom a lélegzetemet és rohanni, hogy megelőzzek egy dohányost... Elég érzékeny vagyok a füstre.
2015. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Sose értettem, mi a jó benne. Próbáltak rászoktatni, de valahogy soha nem éreztem késztetést. Amikor a feleségem 35 év dohányzás után abbahagyta, akkor már világos volt számomra, hogy csak engem akart idegesíteni vele, ugyanis bevallása szerint semmi gondot nem okozott neki az abbbahagyás. Amíg próbáltam rábeszélni, hogy hagyja abba, addig soha, amikor már belefáradtam, viszont ő köhögött 2 hónapig egy télen folyamatosan, na akkor igen.
2015. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Rövid leszek: fuj.
2015. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ostoba szokás, az egészséget rombolja, és eszméletlenül drága mulatság. És még visszataszító is a büdösség és kosz miatt, ami jár vele.
2015. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Segít elűzni az unalmat, a stresszt, segít kezelni a konfliktushelyzeteket, melóban el lehet ütni vele az időt amíg a főnök nem figyel, fősulin meg erőt ad, hogy két óra kötött ne verjem sikítva a fejemet a falba. :D


Több emberrel ismerkedtem meg dohányzókban, mint bárhol máshol. (Régen ugye a kocsma is annak számított).


Szerettem ahogy felizzik a végén a parázs, és átjárja a számat/légcsövemet/tüdőmet az a kellemesen bizsergető füst. Plusz miközben beszélek imádok a cigivel gesztikulálni.


(Persze rá vagyok szokva, tehát függő vagyok az is belejátszik, de élvezem is, nem akarom elhagyni. Éljen száz évig aki akar :D)

2015. nov. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!