Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az ecigi fustjenek furcsa...

Az ecigi fustjenek furcsa szaga van. Mitol?

Figyelt kérdés
Az e cigim fustjenek "egett gumi" szaga van es ahol lehet tolteni ott ilyen fekete folyadekot toroltem ki vattaval...mi lehet vele?
2015. nov. 29. 20:58
 1/3 anonim válasza:
Szia.Szerintem elègett/elhasználódott a porlasztód.Vegyèl újat ha úgy is a kelletènèl mondjuk több folyadèk jön ki lehet a patronod valahol szètrepedt.
2015. nov. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hittem megegett valahol a muanyag vagy ilyesmi es azt szivtam be...nem szoktam kitakaritani sehol sem...ez lehet baj?
2015. nov. 30. 16:02
 3/3 anonim válasza:
Lehet akár az is a baj hogy nem takarítod mondjuk nem tudom milyen e-cigid van amiben sok a műanyag nekem a patronom az plexi de más nagyon nincs rajta.Az enyèm oxygain Ego Cristal Lady Style ès aspire patronom van hozzá.(Japán vattás alsó porlasztós)Ès ahol szèt kell csavarni a patront ès az aksit van az a "bemenet" ott òvatosan megszoktam törölni zsebkendővel(A kulcsszó az óvatoson van mert ha durván csinálod benyomódik ès tönkre megy.) plusz a szipkam ki szoktam tisztítani fülpálcikával.A szipka ès a patron közti rèszt is kitisztítom zsepivel.Ès most jön ami rád vonatkozik jobban:patronbol a liquidet vissza ontom a dobozaba a patronból kiveszem a porlasztot es a patront meleg vizzel kimosom utana szarazra torlom.Utana a porlasztot is vizzel megtakaritom utana kiegetem a vizet belole(csak a porlasztot rarakom a patronra es egetem amig nem vilagit narancssargan(olyankor kellemetlen szagu) aztan megfeleloen bele toltom a liqiudet hogy ne menjen a csobe de a porlaszto "ellepje" aztan hagyom kicsit allni amig felszivja aztan szivok 15slukkot ami az "ajanlott" aztan pihi es igy tovabb.Ha ezek sem segitenek vegyel uj patront+porlasztot meg liquidet ha esetleg az iz nem stimmel es hatha jo lesz.
2015. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!