Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzók! Ti szoktátok...

Dohányzók! Ti szoktátok "alibiként" használni a cigizést, hogy ne keltsetek gyanút, hogy valakit figyeltek? Csak én képzelem, hogy direkt kijön a szomszéd cigizni mikor kint dolgozok?

Figyelt kérdés

Csak képzelgem, és hülyeség az egész?

Ugye engem küldenek ki a szüleim füvet nyírni, autót mosni,járdást söpörni, kertet ásni stb ilyen kertes munkákhoz.

És a szomszédban cigiznek mindannyian,és van teraszuk, de nem oda mennek ki cigizni vagyis biztos oda mennek mindig, de amikor nyírom a füvet, akkor kijönnek pont a kertünk mellé cigizni és bámulnak engem.

Amikor söpröm a járdát mindig csak meghallom köhögni őket,és látom, hogy megint épp ott támadt cigizni kedvük a garázsunk mellett.


Köszönök nekik, de semmit nem szólnak hozzám, csak köszönnek, és bámulnak engem cigizés közben,persze sutyorognak is, szerintem rólam pletykálnak.

Egy 50-55 év körüli férfi meg a lánya aki olyan 30-35 éves lehet. Nem hiszem, hogy az "esetük lennék!" :D



Az ablakom oda néz hozzájuk a garázsunk mellé, sosem látom máskor őket ott cigizni csak mikor kint vagyok a kertben akkor jönnek pont oda cigizni.


Felőlem a tetőn is cigizhetnek, nem érdekel, de zavaró, hogy lazán cigiznek én keményen melózok, és akkor még suttognak is valamit amit nem hallok rendesen.


Szerintetek a cigizést alibinek használják, hogy engem bámulhassanak pletykálkodhassanak rajtam?

Vagy túl sokat képzelgek?


Ti szoktatok úgy tenni, mintha csak cigiznétek és közben bámultok valakit? Vagy figyeltek valakiket?

Kellene aggódnom, hogy valami rosszat feltételeznek tőlem?

16/f



2014. máj. 19. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
maximum annyi lehet hogy azt beszélik miért te csinálsz mindent kint. szeri tem semmi másról nincs szó. a másik kérdésre a válaszom igen szoktam alibiként használni a dohányzást
2014. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minket a szomszéd öregasszony 15 éve folyamatosan néz a szembe ablakból. de ha nagyon kiváncsi van hogy egynap 3x is kimegy a házelé sepregetni. :D szóval lehet van benne valami
2014. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 x) ***** válasza:

Én maximum akkor használom alibiként, ha le akarok rázni valakit.

De amúgy a szomszédok már csak ilyenek, főleg az idősebbek. Unatkoznak, aztán nincs jobb dolguk, mint téged bámulni meg kibeszélni... Ha csak kimennek, elszívnak egy cigit és bemennek, akkor nem hiszem, hogy nagyon érdekelnéd őket. Ha viszont egymás után többet, akkor kezdenék félni. :D Nem, egyébként nem kell velük foglalkozni. Ha jól esik nekik, akkor hagy nézzenek. Majd megunják.

2014. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!