Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Furcsa gondolkodás az, ha...

Furcsa gondolkodás az, ha azért nem cigizek, mert úgy érzem "semmit" veszek meg?

Figyelt kérdés

Mert úgy érzem, beszívom a füstöt a tüdőmbe, kifújom, és elvész!

Ha piát veszek, az alkohol bejut a szervezetembe, érzem a hatását, lenyelem, drága alkoholnak az íze is jó, és sszomjat is olt néha!

Csoki meg finom, és a cukrot is feldolgozom belőle!

A cigit megveszem, beszívom, kifújom, és eltűnik...


Fura gondolkodás?



2013. dec. 31. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
azért a kátrány lerakódik a tüdődben. meg a nikotint is hasznosítod belőle. lehet úgy tűnik, hogy semmi az egész, de ez nincs így ahogy gondolod.
2013. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha neked megfelel, akkor mindegy, hogy hülyeség-e :) ha e miatt nem veszel cigit, már van értelme.
2013. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmes dolog. Érdekes, hogy én a csokival és a nyári jégkrémekkel voltam ugyanígy: megveszem, fizetek érte elég sokat, elnyalogatom vagy megeszem és már vége is. És csak ártottam magamnak a sok cukorral. Le is szoktam ezekről...
2013. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fura, én is így vagyok vele:)
2013. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben mi a furcsa ?

Ez általában a nemdohányzók 90%-ának a véleménye :)).


Mások is pont ezért nem szívnak, mert nem látnak benne semmit, ergo nulla haszon X forintért, tehát nincs értelme, ami szubjektív dolog nyilván, mert van aki ugyanezt mondja a csokira is vagy az alkoholra, én például az édességgel vagyok úgy, hogy még ingyen sem falnám őket, de hát ez nem furcsa, egyszerűen csak eltérőek vagyunk.

2014. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dohányzás: Meggyújtasz egy ezrest, és nézed, ahogy elég.
2014. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. Tényleg a legfölöslegesebb dolog a világon, ráadásul valami rohadt drága is mostanában. Akinek cigit látok a kezében, arról valahogy nem tudom elhinni, hogy mennyire rosszul viszi anyagilag.
2014. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!