Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért hat másként a fű? Mitől...

Miért hat másként a fű? Mitől van az, hogy az egyik ember rosszul van tőle, a másik viszont meg sem érzi?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt ettünk egy füves sütit. Ő csak pár percig érzett egy kis szédülést, nekem viszont pánikrohamom lett tőle, az egyik pillanatban zokogtam, a másikban a földön fetrengtem a röhögéstől és halucináltam. Ez miért van?
2015. dec. 1. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
mert nem vagyunk egyformak. mindenkinek mas az anyagcsereje, maskepp bontja le a vegyi anyagokat, es mas a psziches hattere is. Ha hallucinaltal akkor inkabb keruld el a fuvet (meg amugy is). csunya vege lehet.
2015. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen a biológiai változékonyság és változatosság. Ráadásul az sem biztos, hogy tökéletesen egyenletesen volt elkeverve a tésztában (azaz nem maradt-e kisebb csomókban) és az sem mindegy, hogy pontosan azonos mennyiségben ettétek, meg hogy azonos-e a testtömegetek (a drog hatást is testsúly kg-ra szokták megadni).
2015. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Más az tudatunk, ezért az azt módosító szerek is különbözőképpen hatnak ránk. Van aki a piától verekszik, van aki mindenkit szeret például.


De szerintem ti szimplán túlnyomtátok. Ezért veszélyes az űrsüti, nagyon nehéz pontosan kimérni úgy, hogy "jó" legyen. És a túladagolás tünetei jóval súlyosabbak ha sütizel mint ha cigizel.

2015. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!