Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az ha valaki a...

Miért van az ha valaki a marihuánáról tesz fel egy kérdést, akkor egyből lehurrogják de a dohányzással semmi bajuk sincs?

Figyelt kérdés

Elég csak megnézni 1-2 marihánával kapcsolatos kérdést, és egyből láthatjátok. Akármilyen kérédést is teszel fel nem a kérdésre válaszolnak hanem azt hogy milyen idióta vagy h drogozol meg milyen szar szüleid vannak hogy engedik stb. stb. de aki napi rendszerességgel elszív 10 szál cigit, azzal semmi bajuk nincs, max annyit mondanak hogy szokjál le róla, de nem kezdik el írni hogy hát ennyi meg ennyi ember hal meg a cigitől, meg így meg úgy káros ...

A cigire sokkal könnyebb rászokni és aki cigizik az 90%-ban napi rendeszerességgel, míg aki füvezik általában csak ritkán (persze vannak akik napi szinten szívnak, és az nyilván túlzás, de most nem a kivételekről beszélek), és még ha gyakran is füvezik valaki, könnyen le tudja tenni, mivel a fű nem annyira addiktív..


Én véleményem szerint a cigizés egy undorító szokás, amitől csak akkor érzed megad jobban, ha már rászoktál és utána már kívánod és azt az érzést enyhíted azzal hogy elszívsz egy szálat. Míg a marihuána lehet egy jó alternatíva egy hétvégi ivászat helyett, hogy ha másnap nem akarsz a másnaposan szenvedni.



2015. dec. 12. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Minden drogos így kezdi. És nyomorultul végezi.
2015. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minősít senkit, hogy milyen szert fogyaszt.
2015. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első szépen demonstrálta is amiről beszéletem..


amúgy ezt én úgy írtam, hogy 1-2x szívtam összesen, amikor haverokkal voltunk és többen szívtunk egy jointot. De ez nem is lényeges, mivel eleg olvastam róla hogy tudjam milyen.


Kiváncsi lennék, ha legalizálnák akkor hogyan vélekednének az emberek.. gondolom akkor semmi bajuk nem lenne vele, hiszen az alkohollal sincs, pedig az is ugyan olyan drog.

2015. dec. 13. 00:39
 4/9 anonim válasza:
100%

En sem vagom amugy. Marihuana karos hatasa annyi hogy rovidtavu memoriazavart okoz. De ha leallsz akkor idovel megjavul az is. Sok helyen olvasom hogy a marihuana rakot okoz. Na most 1 az hogy nincs egy bejegyzett halal eset sem amit marihuana okozott volna. 2 ha olyan karos lenne akkor az orvosok nem irnak fel rakos betegeknek spanglit(mar ahol legalis). Viszont olyanrol mar hallottam hogy nem keves ember gyogyult ki a rakbol marihuana fogyasztasnak koszonhetoen(errol videok is vannak amikben USA legkiemelkedobb orvosai beszelnek).

A cigi az meg szimplan halalt okoz es megis legalis. Fuck logic..

2015. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Azt meg hozzatennem hogy gyogyaszati marihuana az tobbsegben indica dominans. Attol teljesen ellazulsz,eros fajdalomcsillapito hatasa van,ha sokat szivsz belole akkor be is alszol,szoval alvaszavarra is alkalmas.

A sativa dominans az pedig inkabb rohogo flesset okoz,felporogsz meg ilyenek.

2015. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szakértő a témában, de én úgy tudom hogy valamilyen szinten pusztítja a ráksejteket, de ki nem gyógyít belőle, inkább csak azért szokták felírni mert növeli az étvágyat (ami kemó után nem igen van) és fájdalom csillapító.


Ez sem veszélytelen, mert memóriazavaron kívül más pszichés betegségeket is előidézhet a túlzott használata, de az igaz hogy konkrétan marihuánába még nem halt meg senki.. a tüdőrákba viszont már rengetegen és az nem egy szép halál...


Ahogy mondod a fajtájától függ az hogy milyen hatása lesz, és pont ezért is szar hogy illegális, mert akkor soha nem tudhatod hogy miféle hibrid, hogyan fog rád hatni...

2015. dec. 16. 13:54
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg ez a vicc hogy marihuánáról fel tudsz sorolni egy csomó pozitív hatást és 1-2 negatívat, amik amúgy is csak a túlzott használatkor jelentkeznek, míg a cigiről csak rosszat lehet mondani..
2015. dec. 16. 13:56
 8/9 anonim válasza:
Mas pszihes problemak kialakulasara 0,01% esely van,tehat nagyon ritka. Egyebkent meg keress ra amcsi oldalakra ahol szo van a marihuana gyogyito hatasairol,ott is megtalalod hogy lehetseges hogy kigyogyulsz a rakbol. A kemoterapiat beakarjak tiltani mivel sokkal inkabb karos minthogy egeszseges.
2015. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha belinkeled ezeket akkor megnézem, de ez így nekem nem magyon tűnik hitelesnek... amit én olvastam a marihuánáról, az az hogy még nem igazán volt egy rendes mindent átfogó kutatás a hatásaival kapcsolatban, bár arrol már hallottam hogy a thc valamennyire pusztítja a rákos sejteket, bár szerintem nem gyógyítja... előfodulhatott hogy valamilyen esetekben behált, de ha annyira jól működne akkor már rég gyógyítható lenne a rák.

A kemó meg igaz hogy nagyon leterheli a szervezetet, de sok esetben beválik, én személyesen ismerek embereket akiknek az mentette meg az életét.. mert magától csak úgy nem tűnik el a rák.. szóval nem igazán tűnnek hitelesnek az oldalak amiket említettél

2015. dec. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!