Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fűtől lehet ennyire rosszul...

Fűtől lehet ennyire rosszul lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap haverommal össze ültünk füvezni(már nem először),de rendest nem herbált kb 1g-t,az első cigi után nagy jó kedvem volt nagyon röhögtem,viszont a második cigi után nagyon rosszul lettem,a szivem nagyon gyorsan vert,le kellett feküdnöm úgy éreztem h megfogok halni,aztán egyszer csak elaludtam,aztán mikor felkeltem még mindig gyorsan vert a szivem de már nem annyira,és most kb lassan egy napja hogy beszivtunk de még mindig elég gyorsan ver a szivem,viszont a haveromnak semmi baja! Lehet hogy csak beképzeltem az egészet?

2015. dec. 20. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fel volt ütve. De még ha nem is, ilyen rossz flessek előfordulnak.
2015. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehet ilyen rosszul lenni tőle. Én ugyan nem vagyok ebben érintett, de olvastam már az évek alatt hasonlót kábítószertől. Van olyan fiatal akire csak jó hatása van, és van akit egy életre tönkre tesz, mert szorongásos betegséget okoz nála. Szerintem te érzékeny lehetsz rá.
2015. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tole rosszul lenni bizony. En Izraelben elek es itt legalis az orvosi marihuana , es ra is irjak , mellekhataskent, szapora szivveres, vernyomas valtozas, paranoia stbstb.
2015. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
első mit jelent az h felvolt ütve??
2015. dec. 20. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát felütötték valamivel, hogy többet nyomjon/hasson.
2015. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek forduljak orvoshoz v varjak hatha elmulik?
2015. dec. 20. 20:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már csak túlreagàlod?
2015. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Ketten két cigiben elnyomtatok egy g-t? Túladagolásról van szó. Négyen három cigit szoktunk csinálni egyből, és még úgy is igen-igen készek leszünk. Ha régebben már csináltátok lehetséges, hogy most egy erősebb cucchoz jutottatok azért lettél rosszul.


Én "csak" fűtől (mármint ha nem ittam rá) sosem lettem még rosszul, valószínűleg érzékenyebb vagy a fűre mint az átlag, ezért ésszel csináld csak, vagy ne csináld. Amit írsz az pánikbetegségre való hajlamot jelez(het) aminek nagyon nem tesz jót a rendszeres füvezés.


Akármilyen light drog a zöld, nem mindenkinek való, nekem is van haverom aki tiszta ideg lesz tőle.


Ha meg egy-két napon belül nem múlnak el a panaszaid keress fel egy orvost mindenképpen.

Jobbulást! :)

2015. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3 cigi 1 g ből? Hol élsz te ember? :D

Én ha egyedül ha többen vagyunk min 1 g/cigi. Mondjuk az nagyon adja :D de túladagolni...hát olyat még nem láttam.

2015. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Sokminden hozhatja ki a szapora szívverést a zöldikétől. Lehet, hogy nem ettél füvezés előtt, ezért lement a vércukrod. Figyelj arra is, hogy ne szívd túl magad, mert beképzelsz magadnak nem létező dolgokat - pl. a szapora szívverés - és megijedsz tőlük, amik csak fokozzák az aktuális "rossz" állapotot. Lehetett attól is, hogy elkezdett kattogni valamin az agyad, ami felszínre hozta ezt a kisebb pánikrohamot. Nekem is volt ilyen tőle, kicsit erősebb formában, társult is hozzá egy jópofa szorongás - mondjuk én egy évig napi használója voltam. Azt javaslom, most egy jó darabig ne cigizz, csakis akkor, ha úgy érzed minden klappol az életedben. Hülyén hangzik, de így van. Ha esetleg mégis előjönne, egy furcsa de bevált módszer: Szagolj feketeborsot. Egyfajta placebo, ami eltereli az elméd a pánikrohamtól. Kipróbáltam, nekem működött. Orvoshoz nem fontos elmenned, mert szinte biztos, hogy nem szervi baj. De ha meg akarsz nyugodni, akkor elmehetsz egy kivizsgálásra. Sok k*csög orvos felír erre az egész tünetegyüttesre valamilyen szorongásoldót - Xanax, Rivotril, Helex és társai - be ne vegyél belőlük egy szemet se, ha arra kerülne a sor. Magadban kell kitapasztalnod a dolgokat, hogyan működsz/működik az agyad.


Ui. Bocs a regényért :)

2016. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!