Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jó cigi a Djarum vanilia?...

Jó cigi a Djarum vanilia? Miben különleges? Ugyanúgy függőséget okoz mint a többi?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 08:58
 1/3 bukfenc78 válasza:
Úgy mérgezed magad, hogy közben vanília ízt érzel(nagyon édes az íze). Minden cigaretta függőséget okoz a benne levő nikotin miatt, még a vízipipa is,ami károsabb is lehet mint a normális cigaretta.(Érdemes utána olvasni a nikotinfüggőségnek, főleg ha még nem vagy láncdohányos).
2015. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én még régen szívtam djarumot, 2010 körül, akkor nekem nagyon ízlett. nem kapart, nem volt kellemetlen a füstje, épp ellenkezőleg, jólesett.

nem akkor szoktam rá a cigarettázásra, de ugyanúgy függőséget okoz, és mivel nem kellemetlen annyira a füstje, a pénztárcád szab határt annak hogy mennyit szívsz.

de most hogy ezt a kérdést láttam, délután veszek is nosztalgiázásból egy doboz djarumot.

2015. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.-re ne figyelj mert azt sem tudja miről beszél :D

Nagy problémák vannak arra fele o.o neked kéne tájékozódni. És nem csak index meg ilyen lapcikkekből.

Jó az íze. Ereje nincs de közben az egyik legerősebb cigi. Igen függőséget okoz, ha rendszeresen szívod.

Amúgy félig szivarkának minősül azthiszem (ez nem biztos)

Ja meg drága nagyon 2000 per doboz.

2016. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!