Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Néha köhögés közben kis nem...

Néha köhögés közben kis nem is tudom mik jön fel a torkomról. Rossz ízű a szám. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felköhögöd a váladékot...ha beteg vagy, ez "normális". Az a legjobb, ha ki tudod köhögni.
2008. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de az a baj h nem vagyok beteg :S
2008. szept. 16. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
olyan kis izék nekem is feljöttek régen, bár én sem voltam beteg. fehér színű? mert akkor egyre gondolunk.
2008. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy mik azok a kis izék! Tüdőröntgent nem árt kérni ilyenkor + orvossal megnézettetni magad. A dohányzástól is simán lehet, de akkor sem egészséges. Igyál sok folyadékot, szedj vitamint és irány a doki
2008. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mik lehetnek ezek a kis izék?
2008. szept. 17. 14:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha köhögsz, akkor mégiscsak beteg vagy!
2008. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a turhát köhögöd fel, én is felszoktam, ez az ún. krákogás :)


nyugi bajod nem lesz tőle.

2008. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Tudom miről beszélsz!!!

Nekem is szokott feljönni!!!

Nem turha,hanem ilyen kis pici fehér darabkák,amik rohadt büdösek is ha már szagoltad!!!

Bár mondjuk pár hónapja már nem tapasztalom magamon régebben nekem is jöttek fel és fogalmam sincs,hogy mik voltak!

2009. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
jajj dohányoztok, ez természetes....a cigaretta füstje rohadt forró, leégeti a torkotokat, és az elhalt darabkák szépen lassan irritálják a torok érzékeny nyálkahártyáját, te meg felköhögöd. szépen lassan elrohadtok belülről:)
2009. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
terhes vagy...
2010. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!