Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért köhögök állandóan? 20/F

Miért köhögök állandóan? 20/F

Figyelt kérdés

6 éve cigizek napi 1 dobozzal szívok...

és 1,5 éve kezdődött hogy köhögök, akkor napi 1-2x, mostmár kb féle allandóan köhögök este, sokszor alvás közben is, de legjobban felkelés után köhögök, néha majdmeg fulladok de amikor rágyújtok reggel akkor elmúlik, aztán napközben is sokat köhögök, de amikor rágyújtok akkor elmúlik a köhögés.


ez ellen lehet valamit tenni a leszokáson kívül?

am kb 2 hónapja voltam tüdőszűrésen, akkor kérdezte az orvos hogy cigizek e, mert el van szineződve a tüdőm, emiatt lehet a köhögés is?


20/F


2016. jan. 16. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg a dohányzás káros hatásai miatt köhögsz, mivel a köhögés általában a szervezet védelmi reakciója - a keletkezett (és még mindig keletkező) károk, illetve a mérgek ellen harcol a szervezeted.


"ez ellen lehet valamit tenni..."

Nagy mértékben segíteni, ha leszokn...


"...a leszokáson kívül?"

Ja. Bocs. Talán annyit, hogy kevesebbet szívsz, vagy éppen valami köhögés elleni praktikák, készítmények segíthetnek. Beírod google-be azt a kulcsszót, hogy "köhögés ellen" és keresel ilyeneket.

(Tudom. Én is utálom, ha valaki beírja, hogy "google a barátod" vagy ehhez hasonlókat. De most én azért írtam ezt, mert nem tudok ehhez hozzászólni - sose gondoltam, hogy enyhíteni kéne a köhögésemet egy-egy megfázáskor. A legjobb lenne, ha kiváltó okot, a dohányzást szüntetnéd meg, de ha nem... Hát nem. Ez a te döntésed, nem akarom a szuverenitásod megsérteni.)

2016. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!