Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigaretta töltőm miért tépi...

A cigaretta töltőm miért tépi el állandóan a hüvely végét?

Figyelt kérdés

Primus extra töltőm van, kb egy hónapja használom.

Először 1-2 hét után azt tapasztaltam, hogy a cigi végéből állandóan kimarad a dohány és benne marad a csőbe, aztán később már azt látom, hogy az összes szál ciginek széttépi a végét.Új töltőt kéne vegyek?Milyen ajánlotok?



2015. jún. 18. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Pár hete vettem én is egy Primus cigarettatöltőt. Ugyanezeket tapasztalom én is. Ez a töltő egy kalap kaka.


Előtte a Golden Gate töltőmet évekig használtam gond nélkül. Szegényre ráléptem és így lett vége :(

2015. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bond töltő is jó egyébként.
2015. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor nem velem van a baj :)

Azért felb*sz, hogy egy hónap után ki lehet dobni...

2015. jún. 18. 01:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy amikor megtöltötted, ne kézzel húzd ki a töltőből a cigit, hanem hagy rajta, húzd megint hátra, majd előre és hagyd, hogy leessen a csőről a cigaretta.
2015. jún. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy sem jó, de vettem ma egy golden gate töltőt, mindenkinek tudom ajánlani, mert nagyon jól funkcionál :)

A primus kerüljétek el....

2015. jún. 18. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, remek. :) Amúgy én még azt tudom javasolni, hogy amikor húzod ki a cigit, kicsit tekerd közben. Én mostanában így csinálom, és kihúzáskor nem rántja ki a dohány végét.
2015. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi volt most a Golden Gate?

Én még évekkel ezelőtt vettem.

2015. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1250 ft :)
2015. jún. 19. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi :)


AKkor megyek és visszatérek a jól bevált GG töltőre :)

2015. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!