Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb "pattintos"...

Melyik a legjobb "pattintos" mentolos cigi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vagy kétmillió ugyan ilyen kérdés van de a legkorábbi is 2014-es. Mostmár 2016 van es felek hogy mondjuk beállítok egy ezressel az üzletbe aztán kell még egy ötszázas. Szoval értitek es arat is irjatok kerlek :)

2016. jan. 17. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én anno Dunhillt szívtam, nekem az volt a kedvencem. Finom ízű a dohány benne. A pattintós verziójával csak annyi a probléma, hogy rövidebb, mint a nem pattintós, de ha nem vagy nagyon rákattanva a cigire, csak alkalmi dohányos vagy, szerintem pont megfelelő. A szürke pattintósat nem próbáltam, de a kék az fincsi.
2016. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én a kék pattintós Multifiltert szeretem a legjobban, szerintem az a legmentolosabb :) 1040 forint jelen pillanatban. még az arany vagy ezüst pattintós Marlborót is tudom ajánlani, vagy akár a duplapattintósat:) az árát kb hetente váltogatják manapság.. egyik héten 1100 volt, utána 1020.nem is értem :DD
2016. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!