Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy nemdohányzó hogy tudja...

Egy nemdohányzó hogy tudja elszívni a zöldet?

Figyelt kérdés

Tehát aki nem dohányzott soha, se vizipa semmi, annak hogyan lehetne úgy eltolni hogy ne szédüljön, legyen hányingere és ne legyen rosszul. Ezeket a tüneteket ugye a dohány okozza, meg a papír.

Valakinek ötlet? Olyat ne írj hogy süsd sütibe, áztasd alkoholba. Konkrétan elszívásra gondolok. ( A pipából való elszívásnál is ott az öngyujtógáz meg a nagyon forró levegő )



2016. jan. 28. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy...elkell szívnod elötte pár cigit mert különben kiköhögöd a zöldet..annak meg értelme nincs.
2016. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszélsz. Ezeket a tüneteket a fuldoklás okozza, füstöt szívsz be a tüdődbe oxigén helyett, emiatt szédülsz, emiatt fáj a fejed, emiatt köhögsz. A bagósok tüdeje már "hozzászokik" a füsthöz, azért nem köhögnek, de ez nem jelenti azt, hogy nem fuldoklanának valójában.


Amúgy fogsz egy petpalackot, levágod az alján, a teletét a szádba veszed. Két fém kést, amiknek a nyelük műanyag gázon felhevíted, a zöldet kis golyókba gyúrod és a két izzó késsel mint egy csipesz összefogod, a palackkal beszívod. Ha már mindenáron ilyen hülyeségeket akartok művelni...

2016. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért lenne hülyeség ?

Nem azt kérdeztem meg hogy jó-e ha vodkás vattát dugok a seggembe.


Én dohányzom, ismerősöm nem és eddig nem volt neki pozitív élmény az eleje a dolognak a dohányfüst miatt. Csak érdeklődtem van-e valakinek valami ötlete, ennyi. : )

2016. febr. 1. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen túl kell esnie szerintem, nincs hozzászokva ennyi, annó velem is ez volt. Viszont amúgy én azt hallottam, hogy nem pazarlás, ha kiköhögi, mivel ilyenkor a kitágult hörgőkre is leragad a hatóanyag, vagy valami ilyesmi :D
2016. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!