Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elszeretném kezdeni magamnak...

Elszeretném kezdeni magamnak tölteni a cigit és ez milyen árba lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni magamnak tölteni a dohányt, mert így nagyon drága. Sajnos csak régi adatokat találok, így leghamarabb jövőhéten tudnám meg hogy ez mennyibe fáj, de most raknám félre a pénzt. A töltőgép ára ( tudjátok az a beletömöm ide húzom oda húzom és kész) a 40g dohány ára (ebből marbolot szeretnék) és a hüvely ára ( sima hüvely szűrős 200as). Köszönöm a válaszokat!!

2016. febr. 29. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A töltő olyan 1200 körül van. Golden Gate-t vegyél. Strapabíró. A többi pár hét után szét esett nekem, olyan kis semmilyenek.

A szénszűrős Szofi hüvely 450 azt hiszem. Van másban is szénszűrős.

A 40 gramm dohány, én világoskék Szofit szoktam, az 1070, de a többi márka is hasonló árban van.

2016. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés de a töltőt minden boltba lehet venni mert nem láttam meg!
2016. febr. 29. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szofi hüvely és szofi vagy primus dohany. Igaz,töltőből goldengate markajut vegyél! ;)
2016. febr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel szemben OCB papír 50 ft, dohány kb. 1000 forint két ujj ingyen - ha sodrod.
2016. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Töltőt a dohányboltból :)
2016. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kék Club hüvely a legjobb, árban is, 200 ft/200 db . A töltő, ha még kapni ilyent legyen Joker (az enyém 8 éves és csak a felírat kopott róla le eddig) . 40 gramm Marlboro kb. 1090 ft .
2016. márc. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dohányt kapni 1000 FT alatt is . Pl.: Kék RGD 925 FT .
2016. márc. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!