Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan haggyam abba a dohányzást?

Hogyan haggyam abba a dohányzást?

Figyelt kérdés

szóval

jelenleg 19 éves vagyok, 5 éve dohányzom, szeretném abbahagyni anyagi okok miatt, bár nyilván nem utolsó szempont az egészségem sem, hogyan tegyem? jójó persze nyilván úgy tegyem hogy nem teszem és várok, rendben van, de miféle pótcselekvést találjak helyette, miféle módon vezessem le a feszültséget? álmosság kedvtelenség ellen valamit?


2016. márc. 2. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2016. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint függőséget csak függőséggel lehet helyettesíteni. Ha 19 vagy, mehetsz kondizni, vagy valamit sportolni. Sokan rágcsálnak valamit, de a cigaretta sosem helyettesíthető. A jó hír, hogy a figyelem elterelhető róla, és könnyebb lesz. Vannak alkalmazások, oldalak amik ezzel foglalkoznak.

Feszültség, álmosság, kedvtelenség.. ezeken a cigi sem segít.

2016. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nyilván segit ha nem a megvonása váltja ki

aludni sosem tudok ha alszok is mindig dohányzással álmodom :/ próbálkoztam citromfűvel ilyesmivel de akkor meg napközben maradok álmos oda vissza az egész :/

a sport jó ötlet

2016. márc. 2. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Töltsd le ncore- ról allan carr hangoskönyvét és hallgasd meg.

Az olvasást nem merem ajánlani egy 19 évesnek... De el is olvashatod...

Én 13 év dohányzást, az utolsó 3 évben napi 2-3 dobozt, tettem le a könyv segítségével, pontosabban azokkal az agymosó technikákkal amikkel olyan gondolatokat indít el a fejedben, amik rávezetnek, hogy elgondolkozz miért is jó egy papírba tekert füstöldő izét szívni...

Már 4 éve nem dohányzom.

2016. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó hazudik. Nem is lehet elszívni három dobozt egy nap.
2016. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy :D Simán el lehet szívni három dobozzal egy nap, csak rohadt szar. Én is allen carrt meghallgatva szoktam le, 11 évesen szoktam rá, 23 évesen le. Mint a villám, olyan gyorsan és könnyen. Szóval egy próbát megér neked is.
2016. márc. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 dobozzal elpörgött melóban, kőművey vagyok. 1 meg elment otthon.
2016. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!