Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nincs káros következménye, ha...

Nincs káros következménye, ha az ember minden átmenet nélkül azonnal leteszi a cigit?!

Figyelt kérdés
Nem produkál a szervezet rosszullétet,ha kiürül a nikotin?

#leszokás #cigaretta #fű #stressz #orális #nikotin #rosszullét #abba hagyni a dohányzást #dobány
2015. szept. 1. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Csak jót tesz.Elkezdesz megint szagokat és illatokat erősebben érezni.Minden más.Nyílván akaraterő kérdése.Ha az ember belelovalja magát,akkor bekéozelheti a rosszullétet.Van aki valóban nehezen viseli.De elájulnj nem fogsz... :)
2015. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
ha leteszed a cigit azzal csak jót tehetsz magadnak! lehet, hogy rosszul fogod magad érezni, de megéri mert utána jobb életed lesz! én most a kávéról akarok valamilyen szinten leszokni, eddig megittam naponta kb 4-5csésze kávét és vissza akarok térni 1re :) (még suliba járok csak nyáron folyamatos éjszakában dolgoztam aztán ez lett a következménye)
2015. szept. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Mivel a dohányzás szenvedélynek számit ezért rohadtul fogsz szenvedni,mivel állítólag nyugtató hatása is van a cigizek,ezért full ideges,ingerült leszel!!!

ÚGY LENNE AZ IGAZI LETENNI HOGY 1HÓNAPRA eltünsz a világ elől vmi lakatlan helyre ahol pl.nem látsz másokat cigizni,mert már attól is ideges leszel,ha+látsz másokat cigizni és ugye kisértésbeesnél!

Nagy akaraterő kell hozzá hogy leszokj!!!

2015. szept. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csiß ***** válasza:
100%
Hát nem tudom..Én rohadtul nem szenvedtem semmit pedig 17 évig dohányoztam.Sőt..jobban éreztem magam.Simán megéri egyből lerakni a pcsába.
2015. szept. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs, bár elvonási tüneteid lehetnek,
2015. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs:)
2015. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 klopusz ***** válasza:

Szia!


Állítólag másképpen nem is lehet leszokni, a fokozatos csökkentés semmit sem ér.

Elvonási tünetek lehetnek, de azt mondják, léteznek mindenféle tabletták/tapaszok ezek csökkentésére.

2015. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat! Holnap kezdem..
2015. szept. 3. 09:20
 9/9 swad ***** válasza:
15 év bagózás után minden csiri-biri nélkül egyik napról a másikra letettem. 2 trükköt alkalmaztam: az első, hogy sokat aludtam/pihentem (napi 12-16 órát do relax),illetve már az első nap azt tudatosítottam magamban,hogy 2napja, a 2.napon 4 napja stb nem dohányzom, kár lenne újra elkezdeni, az eddigi erőfeszítéseket kukába dobni. Eddig jól működik, a stresszes helyzetek nehezebbek ugyan, de azokat meg azért kedvelem, mert olyankor tapintatlan,arrogáns állat vagyok,leugatok mindenkit és ez tetszik nekem (mármint az erőfölény). Hehe...
2015. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!